GeriKeyif Berrak Tüzünataç'ın Emre’si
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Berrak Tüzünataç'ın Emre’si

Berrak Tüzünataç'ın Emre’si
Abone Olgoogle-news

Berrak Tüzünataç, “Biz Böyleyiz” adlı sinema filminde ‘Emre’ adında genç bir kadını canlandırdı.

ÜNLÜ OYUNCULAR BAŞROLDE

Yapımcılığını Avşar Film’in, yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun üstlendiği “Biz Böyleyiz” filmi, ünlü oyuncuları bir araya getirdi. Filmin başlıca rollerini Hümeyra, Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Meriç Aral ve Boran Kuzum üstlendi.

FİLMİN HİKAYESİNİ YAZDI

Berrak Tüzünataç, hikayesini de yazdığı “Biz Böyleyiz”de ‘Emre’ rolünde seyirci karşısına çıkacak: “Emre, yalnız bırakılmış bir çocuk. Bu yüzden kişisel sınırlarını çizemiyor, sevgisini nasıl ifade edeceğini bilemiyor. Emre kimseye söyleyemediği bir derdi olan, bu derdinin üstünü de enerjisi ve neşesiyle örten bir karakter.”

Berrak Tüzünataçın Emre’si

 

 
   

Neden tamamlayıcı sağlık sigortasını seçmeliyiz?Hemen hemen herkesin kabul edebileceği bir gerçek var, sağlık her şeyden önemlidir. Kendimizin ve yakınlarımızın sağlığı söz konusu olduğunda, mümkün olan en iyi hizmeti almak isteriz. İşte tam da bu zamanlarda Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yardımımıza koşuyor ve SGK’nın geçerli olduğu hastanelerde, en kaliteli sağlık hizmetlerinden fark ödemeden yararlanmamızı sağlıyor. (Sponsorlu içerik)Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesinin kapsamını, yatarak tedavi teminatlarını, ayakta tedavi teminatlarını ve bu poliçeyle ilgili birçok konuyu Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcı Saltuk Buğra Sürüel ile konuştuk. Detaylı bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz…
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle