GeriKeyif BARIŞ KILIÇ VE EŞİ LONDRA'YA İLHAM VERDİ
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

BARIŞ KILIÇ VE EŞİ LONDRA'YA İLHAM VERDİ

BARIŞ KILIÇ VE EŞİ LONDRA'YA İLHAM VERDİ
refid:29385357-spot ilişkili resim dosyası

Güllerin Savaşı dizisiyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu Barış Kılıç ve eşi seçkin yardım etkinliği ‘Flannels for Heroes’a katıldı.

ETKİNLİĞİN GELİRİ İNGİLİZ GAZİLERİNE

2010’dan bu yana düzenlenen ve Londra’nın seçkin isimlerinin ajandasında kendine önemli bir yer edinen hayır etkinliği Flannels for Heroes, bu yıl 2’inci kez Dockers® sponsorluğunda gerçekleşti. 18-19 Haziran’da düzenlenen ve tüm dünyadan 380 seçkin isimin katıldığı etkinlik, kraliyet mensupları, ünlü oyuncular, sporcular ve gazetecileri bir araya getirdi. Organizasyonundan elde edilen tüm gelir, İngiliz gazilerine ve ailelerine destek veren ‘Walking with the Wounded’ ve ‘Combat Stress’ adlı hayır kurumlarına bağışlandı.

Etkinlikte birçok kişinin Harry Potter’dan tanıdığı Matthew Lewis, Gossip Girl yıldızlarından Hugo Becker, Rutherford, Lysette Anthony, 1950’lerin ünlü aktrisi Vera Day ve 1940’ların film noir yıldızı Peggy Cummins gibi İngiliz yıldızlarının yanı sıra, Fransa, İspanya, Türkiye, İsveç ve Rusya’dan da birçok oyuncu bulunuyordu. Organizasyona destek veren gönüllüler arasında Türkiye’den Barış Kılıç ve eşi de yer aldı.

18 Haziran günü özel davetliler için kokteyl verildi. Ertesi gün ise eğlence Chelsea Kraliyet Hastanesi’nin bahçesi Burton Court’ta yapılan kriket maçının ardından öğle yemeği, akşamüstü çayı ve zarif kokteyller ile devam etti. Renkli anlara sahne olan bu özel günde elde edilen tüm gelir, İngiliz gazilerine destek veren yardım kurumlarına bağışlandı.

BARIŞ KILIÇ VE EŞİ İLHAM VERİCİYDİ

Türkiye’den özel olarak davete katılan Barış Kılıç ve eşi de zevkli giyimleri ve sıcakkanlı tavırları ile en ilgi çekici isimler arasındaydı. Kılıç ve eşi 2 gün boyunca davetlilerle içten biçimde sohbet etti. Şıklıkları ve samimiyetleriyle çevrelerindekilere adeta ilham veren Kılıç ailesi pozitif enerjileriyle göz alıcıydı.


Kılıç, kriket sopasını bir ara eline alarak bu farklı sporu deneyimlemeyi de ihmal etmedi.

TARİHLE İÇ İÇE KRİKET MAÇI VE TÜM GÜN EĞLENCE

19 Haziran günü ise eğlence, 340 yıllık ünlü Chelsea Kraliyet Hastanesi’nin büyüleyici bahçesi Burton Court’ta yapılan kriket maçlarıyla devam etti.

Bu yıl ilk kez kurulan Dockers® kriket takımına İngiliz kriket oyuncusu Nick Compton kaptanlık yaptı. Takımda Arrow dizisi oyuncusu Paul Blackthorne, Harry Potter’daki rolüyle tanınan Oliver Phelps, Endeavour dizisinden Jack Ashton, Joe Sims, Tom Law, Jamie Chambers, İngiliz gazeteci ve komedyen Sir David Frost’un oğlu George Frost, Ben Elliot ve Simon Gammell gibi isimler bulunuyordu. Takımın bir diğer oyuncusu olan, Prenses Diana’nın torunu Baron Edward Windsor da ekibe kraliyetten bir dokunuş yapmış oldu.

False