GeriKeyif Amerika'nın en sevilen oyuncuları belli oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Amerika'nın en sevilen oyuncuları belli oldu

Amerika'nın en sevilen oyuncuları belli oldu

Amerikan özel istatistik kurumu Harris Poll'un anketine göre Hollywood'un en sevilen oyuncuları belli oldu. Tom Hanks bu yılla birlikte beşinci defa Amerika'nın en sevilen oyuncusu olarak gösterildi.

Amerika'da her yıl anketlerle yılın en sevilen oyuncuları belirleniyor. Harris Poll şirketinin yaptığı ankete göre; 5 dalda Oscar adayı Casuslar Köprüsü (Bridge of Spies) ile gündemde olan Tom Hanks listenin zirvesinde yer alıyor. Usta oyuncu aynı kurumun düzenlediği diğer anketlere göre 2002, 2004, 2005 ve 2013 yıllarında da Amerika'nın en sevilen oyuncusu seçilmişti.

Amerikanın en sevilen oyuncuları belli oldu

Geçtiğimiz yıl Kara Düzen (Black Mass) ve Üçkağıtçı Mortdecai (Mortdecai) filmlerinde izlediğimiz Johnny Depp, 4. sıradan 2. sıraya yükseldi. 2015 yılının birincisi Denzel Washington geriye düşerek 3. sırada yer aldı. 4. sırada John Wayne, 5. sırada ise Harrison Ford yer alırken listenin 6. sırası Sandra Bullock'a emanet. Son yıllarda Oscar müdavimi olan Jennifer Lawrence 7. sırada yer alırken listedeki son üç isim ise Brad Pitt, Clint Eastwood ve Julia Roberts oldu.

Amerikanın en sevilen oyuncuları belli oldu tarafından hazırlanmıştır.

False