Aleyna'yı en çok erkekler dinliyor

Aleynayı en çok erkekler dinliyor

Aleyna Tilki’nin “Sen Olsan Bari” adlı şarkısı, Spotify’da yayınlandığı 27 Temmuz tarihinden bugüne 5 milyondan fazla dinlendi. Spotify verilerine göre, henüz 1 ayını bile doldurmadan geniş kitlelere ulaşan şarkının yüzde 40 ile en büyük dinleyici kitlesini 18-22 yaş aralığındaki gençler oluşturuyor. Yüzde 56,1 ile Aleyna Tilki’yi erkekler, kadınlardan daha çok dinliyor.

Haberin Devamı

Geçtiğimiz yaz çıkardığı Cevapsız Çınlama adlı single çalışması ile ismini duyuran Aleyna Tilki, yeni şarkısı “Sen Olsan Bari” ile bu yaz da gündemde. Aleyna Tilki’nin yeni şarkısı, Spotify’da henüz 1 ayını doldurmadan rekor dinlenme seviyesine ulaştı. Bugüne kadar 5 milyondan fazla dinlenen “Sen Olsan Bari”, sadece tek bir kullanıcı tarafından 2445 kez, onu takip eden bir başka kullanıcı tarafından ise 1370 kez dinlenmiş.

650 bine yakın aylık dinlenme rakamı bulunan Aleyna Tilki’nin dinleyici kitlesini yüzde 56,1 ile daha çok erkekler oluşturuyor. İstatistiklere göre şarkıcının dinleyicileri arasında yüzde 40’la 18-22 yaş aralığındaki gençler ilk sırada yer alırken, bu yaş aralığını ise 23-27 yaş aralığı ile yine gençler takip ediyor.

Haberle ilgili daha fazlası: