4 günlük festival!

4 günlük festival

Avrupa‘nın en büyük iki kahve festivalinden biri konumunda olan İstanbul Coffee Festival, bugün kapılarını ziyaretçilerine açtı. 4 gün boyunca sürecek festivalde, ziyaretçiler müzik ve kahve keyfini bir arada yaşayacak. 

Haberin Devamı

19 – 22 Eylül tarihleri arasında KüçükÇiftlilk Park’ta düzenlenecek festivalde, 23 konserin yanı sıra panellerden atölyelere, seminerlerden konserlere birçok farklı deneyim ziyaretçileri bekliyor.

4 günlük festival

GÜN BOYU MÜZİK VE SÖYLEŞİLER

19 Eylül’de Ekho, The Away Days, Derin Sarıyer, In Hoodies, Mirkelam, 20 Eylül’de Ezgi Aktan, Zeytin, Derin Sarıyer, Burak Bey, Fikri Karayel, Vega, 21 Eylül’de Ekho, Vera, Cihan Mürtezaoğlu, Beatan Fame, Emir Yargın, Feridun Düzağaç, 22 Eylül’de Elçin Orçun, Burak Bey, Vera, Beaten Fame, Ege Çubukçu ve Baba Zula, İstanbul Coffee Festival’in çim alanında sahne alacak.

Haberin Devamı

4 günlük festival

KENDİ EVİNİN BARISTASI

Festivalin 2019 programında konserlerin yanı sıra sevilen lokal kahve dükkanları, dünyaca ünlü coffee shop'lar, kendi evinin baristası olmak isteyenler için çeşitli workshop ve seminerlerle farklı aktivite alanlarında yeni deneyimler yer alıyor.