GeriKelebek Kertenkele dizisi yeni sezon fragmanında aksiyon dorukta
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kertenkele dizisi yeni sezon fragmanında aksiyon dorukta

Kertenkele dizisi yeni sezon fragmanında aksiyon dorukta

Kertenkele dizisi yeni sezonda yayın hayatına farklı bir isim ile başlıyor. Kertenkele dizisinin yeni yayınlanan yeni sezon fragmanında dizideki isim değişikliği dikkat çekti. Dizinin yeni sezonda yayında olacağı isim Kertenkele 'Yeniden Doğuş' olacak. İşte Kertenkele dizisinin yeni bölüm fragmanı

Kertenkele dizisi yeni sezon öncesinde hareketli bir fragman ile izleyenlerin karşısına çıktı. Dizinin yeni sezon fragmanında intikam için yanıp tutuşan gizemli kişi tanıtım bölümüne damga vuruyor. Peki Kertenkele yeni sezon fragmanında nasıl sahneler var? İşte Kertenkele dizisinin yeni sezon fragmanında dikkat çeken sahneler

 

Kertenkele dizisi genel hikayesi

Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.

Kertenkele dizisinden haberler

“Kertenkele” adlı dizinin sevilen oyuncuları, kurban bayramını sette renkli ve eğlenceli görüntüler eşliğinde geçiriyorlar.

Kahkaha ve aksiyonun aralıksız devam edeceği yeni bölümler için yoğun bir tempoyla çalışan oyuncular, dizi setinde birbirlerinin bayramını kutladılar. Dizinin en büyük ismi olarak, bayram kutlamalarını ilk kabul eden Selahattin Taşdöğen, elini öpen oyunculara bayram harçlığı verdi. Taşdöğen'den ilk bayram harçlığını Dilşad Şimşek alırken, dizinin yeni başrol oyuncusu Asena Tuğal'da bu geleneği bozmayarak Taşdöğen'in elini öptü. Kendisine bayram harçlığı uzatıldığında ise, şaşkınlığını gizleyemeyerek gülmekten kendini alamadı.

Oyunculuktaki başarılı performansıyla uzun yıllardır seyircilerin ilgi ve beğenisini kazanan tiyatro ve komedi ustası Selahattin Taşdöğen, Kertenkele'nin yeni sezonu ve dizi setiyle ilgili düşüncelerini, "Çok yakında kaldığı yerden devam edecek olan Kertenkele'yle, herkes eğlence fırtınasına hazır olsun. Yeni sezonun ilk bölümünü yetiştirmek için bayramda da çalışıyoruz. Kertenkele dizisinde inanın, bize her gün bayram ve iyi ki bayramda da çalışıyoruz. Çünkü sevdiğiniz kişilerle sürekli beraber olmak insana bayram gibi geliyor. Ayrıca, çok eğlenerek çekimleri yapıyoruz. Biz gerçekten bir aile olduk. Çocuklarım, benimle dizinin büyüğü olarak bayramlaştılar. Bende çocuklarıma bayramda, bayram harçlığı verdim." diyerek dile getirdi.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False