GeriKelebek Kertenkele 51. yeni bölüm fragmanı yayında! – İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kertenkele 51. yeni bölüm fragmanı yayında! – İzle

Kertenkele 51. yeni bölüm fragmanı yayında! – İzle

ATV ekranlarının farklı senaryosu ve başarılı oyuncularıyla sivrilen yapımı Kertenkele’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümde heyecan dozunun arttığı dizide bu hafta yaşanacaklar merak ediliyor. Peki, Kertenkele 51. bölümde neler olacak? İşte detaylar...

ATV’nin sevilen dizisi Kertenkele’nin başrollerini Timur Acar, Sera Tokdemir, Erdinç Gülener ve Selahattin Taşdöğen paylaşıyor. Her Cumartesi saat 20:00’da ekranlara gelen Kertenkele’nin bu haftaki yeni bölüm fragmanında yine büyük maceraların yaşanacağı görülüyor.

KERTENKELE 51. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kolyesinin çalındığını arayıp Kertenkele’ye söyleyen Zehra aslında kolyeyi çalanların Kertenkele ve Ünal olduğunu bilmiyor. Şeyma ise Ünal ve Kertenkele kolyeyi çalmayı planlarken ikilinin karşısına çıkıyor ve korkutuyor.

Zehra kolyenin çalıntı olduğunu çok geçmeden öğrenir ve Kertenkele’den bunun hesabını sormaya karar verir.

KERTENKELE 51. BÖLÜM FRAGMANIKERTENKELE SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Baron Kertenkele’yi Zehra’ya zarar vermekle tehdit edince amacına ulaşır. Kertenkele’nin Baron’un isteğini yerine getirmesi gerekmektedir. Bunun içi ise Ünsal ve Kertenkele 1000 yıllık bir Bizans kolyesini müzeden çalmak için plan yapmaya başlarlar.

Zehra ise bir yandan Kertenkele’yi karanlık işlerden uzak durması için sıkıştırır, yoksa onunla evlenmeyecektir. Ünsal ve Kertenkele’nin bin bir zorlukla müzeden çaldıkları kolye Zehra’nın eline geçer. Şimdi ikilinin kolyeyi Zehra’dan çalmaları gerekmektedir.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False