GeriKelebek Kertenkele 51. bölüm 6 Şubat’ta yayınlanacak – Fragmanları izle!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kertenkele 51. bölüm 6 Şubat’ta yayınlanacak – Fragmanları izle!

Kertenkele 51. bölüm 6 Şubat’ta yayınlanacak – Fragmanları izle!

ATV’nin sevilen dizisi Kertenkele’nin yeni bölümü 6 Şubat Cumartesi akşamı ekrana gelecek. Maç nedeniyle geçen hafta yayınlanmayan dizi, bu hafta kaldığı yerden devam edecek. İşte yeni bölüm fragmanları...

Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen Kertenkele’yi yeni bölümde neler bekliyor? Kemal Tebrizi adlı İranlı yönetmenin Marmoulak adlı sinema filminin bir uyarlanan dizinin yeni bölümü 6 Şubat Cumartesi akşamı ATV’de yayınlanacak. Başrollerinde Timur Acar, Sera Tokdemir, Erdinç Gülener’in oynadığı dizinin yapımcılığını Yalçın Şen üstleniyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan Kertenkele’nin senaryosu Hakan Kandal, Ayça Mutlugil ve Kemal Çelik'e ait.

İşte yeni bölüm fragmanları ve son bölüm detayları...

KERTENKELE 51. BÖLÜM FRAGMANI  - 2

KERTENKELE 51. BÖLÜM FRAGMANI - 1

DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Kertenkele'yi, Zehra'ya zarar vermekle tehdit eden Baron, amacına ulaşmıştır. Kertenkele, Zehra'yı tehlikeden uzak tutabilmek için Baron'a çalışmak zorunda kalır. Ünsal ve Kertenkele'nin 1000 yıllık bir Bizans kolyesini müzeden çalmaları gerekmektedir. Öte yandan Zehra, Kertenkele'yi karanlık işlerden uzak durması konusunda sıkıştırmaktadır aksi takdirde Kertenkele ile evlenmeyecektir. Kertenkele, Baron'un tehdidiyle Zehra'nın baskısı arasında sıkışıp kalır. Zehra'yı Kertenkele'yle evlendirmeye kararlı olan Tülin ve Semih ikilisi ise Melis'in planlarını bozmak için harekete geçer. Küçük Şeyma'yı sahiplenen Levent, Şeyma'yı karakolun önüne bırakan kadınla karşılaşır; kadının Şeyma'yla ilgili sakladığı büyük sır bütün dengeleri alt üst edecektir. Kertenkele ve Ünsal'ın müzeden çaldıkları Bizans kolyesi Zehra'nın eline geçer ve şimdi ikilinin kolyeyi Zehra'dan çalması gerekmektedir.

Kertenkele’nin 51. bölümü 6 Şubat Cumartesi akşamı ATV’de yayınlanacak. Sakın kaçırmayın…

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False