GeriKelebek Kenan'a hayranım
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kenan'a hayranım

Kenan'a hayranım
refid:5029265 ilişkili resim dosyası

Şile'de çekilen "Yandım Ali-Son Osmanlı" filminde rol alan Ukrayna güzeli Anna Babkova, rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu'na hayran olduğunu söyledi.

 

Babkova "Film, doğal hayatı ve gerçekleri anlatıyor. Doğal hayatta da sevişmek var ve bunu göstermek gerekir. Kenan'la sevişme sahnelerinde hiç tereddüt etmedim. Çok estetik bir sahneydi. Kenan çok yakışıklı bir erkek. Ona hayran olduğumu söylemem yanlış olmaz. Çok güzel bir yüzü ve çok güzel bir vücudu var" dedi.

Kenana hayranım
Kenana hayranım


İşte Yandım Ali’nin Nadya’sı

"Son Osmanlı Yandım Ali" filminin Şile’deki çekimlerinde, Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Yandım Ali ile Ukrayna Güzellik Kraliçesi Anna Babkova’nın oynadığı Nadya’nın fayton sahneleri çekildi.

1918 yılında İstanbul’un işgali sırasında donanmadan terhis edilen bahriye çavuşu Yandım Ali’nin Mustafa Kemal Atatürk’le yolunun kesişmesiyle başlayan Kurtuluş Savaşı macerasının anlatıldığı "Son Osmanlı Yandım Ali" filminin çekimleri Şile’de devam ediyor. Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin geçtiğimiz hafta sonu, işgal kuvvetlerinin Osmanlı mebuslarını tutuklamasıyla Çukurçeşmeli’nin meyhanesine sığınan Yandım Ali’nin baskından kaçması, yaralanması, doktor tarafından ameliyat edilmesi, sokak kavgaları, Nadya ile olan fayton sahneleri çekildi. Mustafa Kemal Atatürk rolünü oynamak için başvuran adayların deneme çekimleri ise devam ediyor. Deneme çekimlerine Türkiye’nin birçok bölgesinden yüzlerce aday başvurdu.

 

 

Kenana hayranım
Kenana hayranım

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False