GeriKelebek Kanıt Ateş Üstünde 7. bölüm fragmanında Ömer ve Kaan yüzleşiyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanıt Ateş Üstünde 7. bölüm fragmanında Ömer ve Kaan yüzleşiyor!

Kanıt Ateş Üstünde 7. bölüm fragmanında Ömer ve Kaan yüzleşiyor!
Abone Olgoogle-news

Kanıt Ateş Üstünde 7. bölüm fragmanı dün akşam yayınlanan son bölümün ardından ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında özellikle Kaan ve Ömer'in yaşadığı olaylar yeni bölüme damga vuracak. Kanal D'nin kısa zamanda büyük beğeni ile takip edilen dizisi Kanıt Ateş Üstünde 7. bölüm fragmanında bu hafta heyecan dolu sahneler olacak. Peki Kanıt Ateş Üstünde 7. bölüm fragmanında bu hafta neler yaşanıyor?

Kanıt Ateş Üstünde 6. bölümde; Ömer ve Kaan yıllar sonra hesaplaşmak üzere karşı karşıya geliyor. Yetimhanede Rüzgar’la karşılaşan Kaan, Ömer’in ne kadar ileri gidebileceğini daha iyi görmüştür. Ömer’in elindeki büyük koz ve olanaklara karşı Kaan’ın en büyük silahı karakteri ve zekasıdır. Boks hocasının da yardımıyla kendisinin kim olduğunu hatırlamış ve düşmanını çözmeye başlamıştır. Ömer’in planları giderek sertleşirken Kaan da son derece akıllı hamlelerle düşmanını sıkıştırmaya başlar. Artık iki erkek arasında kartların daha açık oynandığı, cesaret ve meydan okumaya dayalı bir savaş başlamaktadır.

Ve bu savaşın merkezinde artık sadece Rüzgar değil Asya da vardır. Çünkü Ozan sayesinde Asya ile tanışan Ömer, daha ilk görüşte Asya’dan hoşlanmış ve Kaan’a düşman olmak için bir neden daha bulmuştur. Bu arada Asya Kaan’ın gizemli tavırlarını çözemeyince onu konuşturmak için hiç beklenmedik bir şey yapar. Ömer kendisini hem Rüzgar, hem de Ozan’la yakınlaştıracak adımlar atarken Kaan ise Melis ve Enver Amir’in yardımıyla çok önemli bilgilere ulaşır.
Tüm bunlar olurken bir gece bir orman yolunda elinde silah, bilinci kapalı yaralı bir kadın bulunur. Kadının yakınlarındaki bir arabada ise genç bir erkek cesedi vardır. Ekibimiz araştırdıkça içinde aşk, kıskançlık ve paranın olduğu bir olay örgüsüyle karşılaşırlar. Deliller şaşırtıcı, olaya dahil olan kişilerin ifadeleri kafa karıştırıcıdır. Ekibin becerisi ve Prof. Dr. Sevil Atasoy’un danışmanlığı cinayetin arka planını aydınlatmada önemli bir rol oynar.

Kaan ve Ömer yüzleşiyor!
Bu hesaplaşma sonucu nasıl olacak? Kanıt: Ateş Üstünde yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE 6. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kanıt Ateş Üstünde son bölümlerde..

Kaan ve Rüzgar’ın hayatı, Ömer’in gelişinden sonra geri dönüşsüz bir şekilde değişmeye başlar. Ömer bir yandan Rüzgar’ı kalbinden yakalayacak şeyler yaparken diğer yandan da Kaan’ı delirtecek tehlikeli bir oyuna soyunmuştur.

Hayattaki en büyük ve de belki de tek korkusu Rüzgar’ı kaybetmek olan Kaan, önce bocalasa da sonra silkinip gücünü tekrar kazanacak bir hamle yapar. Kaan kendi tarafında Ömer konusuyla uğraşırken Asya ile aralarında çekim de devam etmekte ancak onları yavaşlatan birçok şey yaşanmaktadır.

Bu arada Ömer’in ilgi alanına Asya da girmiştir. Rüzgar’ın gündemindeyse bir yandan kitabının hazırlıkları, diğer taraftan ise sonunda Prof. Dr. Sevil Atasoy ile birlikte çalışıyor olmanın heyecanı vardır. Ekibin elindeki vakanın eski bir cinayetle benzerliği Sevil Atasoy’u Masumiyet Projesi kapsamındaki bir dosyaya götürmüştür. Sevil Hoca daha hızlı yol alabilmek için Rüzgar’ı yanına asistan olarak alır. Cinayet masası ise kurbanlarını öldürdükten sonra ağızlarının içine akide şekeri bırakan bir katille karşı karşıyadır. Art arda ölü bulunan yaşlı ve zararsız insanların katili kimdir? Ekip üyelerinin dikkati, Kaan’la Asya’nın dedektiflik becerisi ve Sevil Hoca’nın bilgisi ile geçmişte yakalanamayan seri katil bu sefer bulunabilecek midir?

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle