GeriKelebek İşte doktor Ela
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte doktor Ela

İşte doktor Ela
refid:16666292 ilişkili resim dosyası

Show TV’de yayınlanan ‘Doktorlar’ dizisinde doktor Ela’yı canlandıran Leyla Göksun, ilk yolculuğunu üç yaşında İstanbul’dan İzmir’e yaptı.

İkinci durağı, İngiltere’deki Uluslararası Türk Lisesi oldu. Oyunculukla tanıştığı yer, ortaokulda zaman geçirdiği tiyatro kulübü. O küçük sahneden, “Kendimi en rahat ve mutlu hissettiğim yer” diye söz ederken, 2007’de Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden aldığı diplomanın öyküsünü şöyle açıklıyor: “Aslında hedefim, kurumsal dünyanın bir parçası olmaktı. Babam yıllarca uluslararası pazarlama yöneticiliği yaptı. Evde hep ürün pazarlama tekniklerini konuşurduk. Çok hoşuma giderdi.”

Oyunculuk ağır bastı   

Oyunculuğun ağır bastığını kendine itiraf  ettikten sonra, fotomodellik yapmak için bir ajansla anlaştı. Ajans sayesinde gelen teklifin, kaderini yeniden yazdığını anlatıyor: “Kurtlar Vadisi Pusu için görüşmeye gittikten birkaç ay sonra, Gönül karakteri için seçildiğimi söylediler. Ertesi sabah çalışmayı en çok istediğim şirketten, istediğim pozisyon için kabul edildiğimi öğrendim. O gece hiç uyumadan düşündüm ve oyunculuğu seçtim.” Yolun başında olanlara ilk tavsiyesi, yeteneğini sorgulayıp, ardından eğitim almak. Zaten kendisi de hiç vakit kaybetmeden soluğu Can Gürzap’ın ‘Diyalog’ isimli oyunculuk kursunda aldığını söylüyor. ‘Akademi Kenter’de Yıldız Kenter’den aldığı oyunculuk dersleri de cebinde. Şimdilerde çok mutlu; çünkü oynamayı en çok istediği rollerden biriyle izleyici karşısında.

İşte doktor Ela

 

 

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False