GeriKelebek İşte Benim Stilim All Star’da Kemal Doğulu Şoku
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Benim Stilim All Star’da Kemal Doğulu Şoku

İşte Benim Stilim All Star’da Kemal Doğulu Şoku

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, jüri koltuğunda ise Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun yer aldığı İşte Benim Stilim’in All Star sezonunda finale yaklaşıldığı son günlerde duygusal anlar yaşandı. Detaylar haberimizde…

En iyilerin yarıştığı sevilen moda yarışma programı İşte Benim Stilim All Star yarışmasında finale doğru yaklaşıldıkça tansiyonlar iyice yükseldi ve duygusal anlar yaşanmaya başlandı.

İşte Benim Stilim yarışmasının yeni sezonunda kadroda yer almayacak olan Kemal Doğulu, yaptığı duygu dolu konuşmasında helallik isterken göz yaşlarına hakim olamadı.

Jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulunun yaptığı, sunuculuğunu ise Öykü Serter’in üstlendiği İşte Benim Stilim All Star sezonunun sonuna yaklaşılıyor. 2015 yılının en tarz kadını planlandığı gibi Ocak ayının ortalarında belli olacak.

İşte Benim Stilim All Star’da Kemal Doğulu Şoku

En sevilen stil yarışması İşte Benim Stilim All Star sezon finaline yaklaştıkça duygusal anlar yaşanmaya başladı.

İşte Benim Stilim’in yeni sezonunda jüri kadrosunda yer almayacağı kesinleşen Kemal Doğulu, yaşadığı duygusal yoğunluğa dayanamayarak göz yaşlarına boğuldu.

Nur Yerlitaş programa veda ederek magazin gündeminde büyük şok yaşatmıştı. Haftanın ilk bölümünde bir veda konuşması yapmış, “jüriler gider yenileri gelir” demişti. Sözleşmesi yenilenmeyen Kemal Doğulu ise sessizliğini korumuştu. Ancak daha fazla dayanamayarak sessizliğini bozan Kemal Doğulu, yarı finale kalan isimlerden Çiğdem Çelik’in podyumdayken duygusal olduğunu ifade etmesi üzerine Kemal Doğulu da dayanamayarak sessizliğini bozdu.

Kendisini zor topladığını söyleyen Kemal Doğulu, Çiğdem Çelik’in “Kemal bey biz sizi çok seviyoruz” demesi üzerine daha fazla dayanamayarak göz yaşlarına boğuldu.

Kemal Doğulu daha sonra veda konuşması yaparak “Eğer ki bugüne kadar istemeden kalbinizi filan kırdıysam hakkınızı helal edin” dedi. Bunun üzerine duygusal anların yaşandığı yarışmada tüm yarışmacılar göz yaşlarına boğuldu.

KEMAL DOĞULU'NUN GÖZYAŞLARINI TUTAMADIĞI ANLAR

Kemal Doğulu Kimdir?

Kemal Doğulu, 14 Ekim 1979 tarihinde Mersin’de dünyaya geldi. Pop ve elektronik müzik sanatçısı, aynı zamanda da fotoğrafçı olan Kemal Doğulu, Oyuncu olan Kadir Doğulu’nun d kardeşidir.

Uzun süre sanatçıların imaj makerlığını, makyözlüğünü, kuaförlüğünü, fotoğrafçılığını ve modelistliğini yaptı. 2006 senesinde tanıştığı Hande Yener'in Hande Maxi adlı maxi single’ında sanatçının fotoğrafçılığını ve imaj markerlığını yaptı. Hande Maxi'den itibaren Hande Yener ile çok samimi olan Kemal Doğulu, sanatçının bundan sonraki albümlerinde sanat yönetmenliğini, fotoğrafçılığını ve kliplerinin de yönetmenliğini üstlendi.

Şarkıcılığa başlaması ise bir gün Hande Yener'in konserine kendi vokalisti gelmeyince Kemal Doğulu'nun yer almasıyla başladı. Hande Yener ve Erol Temizel, Kemal Doğulu'yu çok beğenip proje yapmaya karar verdiler. Bunun sonuncunda da Kemal Doğulu 2008 yılının Ocak ayında “1 Yerde” adını verdiği verdiği elektronik müzik tarzındaki maxi single’ını çıkardı.

Bu şarkıların ardından hemen yeni bir single hazırlığına giren Kemal Doğulu, İkinci single'ının ismi Kemal Doğulu 2 olarak açıklandı.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False