GeriKelebek İşte Benim Stilim Pelin Suade kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Benim Stilim Pelin Suade kimdir?

İşte Benim Stilim Pelin Suade kimdir?

TV8 ekranlarının sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim 2016 bu sezon ünlüleri ağırlıyor. Türkiye’nin en stil ünlüsünün arandığı yarışmada ünlü sunucu Pelin Suade de bulunuyor. Peki, Pelin Suade kimdir? İşte detaylar...

Geçtiğimiz sezon İşte Benim Stilim All Star ile ekranlara gelen sevilen yarışma şimdi de ünlülerin nasıl giyindiklerini ekranlara getiriyor. Birbirinden güzel ve sevilen ünlülerin yarıştığı İşte Benim Stilim 2016’nın sunuculuğunu Öykü Serter üstlenirken, jüri koltuğunda ise Hakan Akkaya, İvana Sert ve Neslihan Yargıcı oturuyor.

İŞTE BENİM STİLİM PELİN SUADE KİMDİR?

1988 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Pelin Suade, uzun bir dönem mankenlik ve fotomodellik yaptıktan sonra yoluna sunuculuk yaparak devam etmiştir. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunu olan Suade’nin iki albümü vardır.

2006 senesinden itibaren sunuculuk yapan ve kariyerini bu yönde şekillendiren Suade, müzisyen bir aileden gelmiştir.

Üsküdar Musiki Cemiyetinin sınavlarına katılan Suade, seslendirdiği eserle beğeni kazanarak kabul edilmiştir. Pelin Suade’nin annesi de Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde eğitim almıştır. Pelin Suade, cemiyete 2 sene devam etmiş, ardından ise şan eğitimi almıştır.

Sunuculuğa ‘Şimdi Magazin’ adlı programla başlayan Suade, sonrasında çeşitli magazin programlarının sunuculuğunu üstlenmiş ve giderek tecrübesini arttırmıştır. Bir dönem eski kült filmlerle alakalı ‘Nayır N’olamaz’ programının sunuculuğunu yapan Suade, ‘Süper Kulüp’ adlı magazin programıyla geçtiğimiz dönemin en çok konuşulanları arasında yer almıştır.

İŞTE BENİM STİLİM 2016 YARIŞMACILARI

İşte Benim Stilim 2016’nın diğer ünlü yarışmacıları:

Aslı Zen

Berna Öztürk

Elif Ece Uzun

Esra Balamir

Gizem Özdilli

Hatice Çarpar

İnci Pars

Nil Karataş

Sevil Uyar

Simge Tertemiz

Tuğçe Özbudak

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False