GeriKelebek İşte Benim Stilim All Star Finali Kim Kazandı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Benim Stilim All Star Finali Kim Kazandı?

İşte Benim Stilim All Star Finali Kim Kazandı?

İşte Benim Stilim All Star'da Büyük Final Birincisi Kim Olacak? İşte Benim Stilim All Star Birincisi ne kadar para ödülü kazanacak? İşte Benim Stilim All Star'da Kraliçe kim olacak? Bu gece canlı yayınlanan ekranların en sevilen moda ve stil yarışmasında kazanan SMS sonuçları ile belli olacak. Peki; Yarışmada kim elendi, birinci kim oldu? İşte detayları....

Televizyon ekranlarının en sevilen moda yarışma programı İşte Benim Stilim All Star yarışmasında bu gece Büyük Final gecesi. Tansiyonun bir hayli yüksek olduğu yarışmada heyecan adeta dorukta. Bu gece İşte Benim Stilim All Star'ın birincisi belli olacak ve kazanan büyük para ödülünün sahibi olacak.

Şu an özellikle modayı yakından takip eden moda meraklıları İşte Benim Stilim All Star yarışmasını kim kazandı? diye araştırmaya başladılar. 

İşte Benim Stilim All Star'ı kazanan Ayşenur Balcı, Özden Cerrahoğlu, Çiğdem Çelik, Nihal Candan, Gülşah Yılmaz ve Ayşegül Doğan olmak üzere 6 finalist arasından seçilecek. Kazanan yarışmacı SMS oyları ile belli olacak.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR FİNALİ KİM KAZANDI?

İşte Benim Stilim All Star yarışmasının birincisini SMS oylaması sonucu açıklandığında öğreneceğiz. Bu nedenle bu gece büyük bir sürpriz yaşanabilir. Yarışmacıların final gecesi kıyafetleri ile jüri önüne çıktıkları yarışmada jüri üyeleri arasında İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'da yer alıyor. Jüriler bu gece oylama yapmıyorlar sadece finalistlerin kıyafetleri hakkında yorum yapıyorlar.

İşte Benim Stilim All Star Finali Kim Kazandı

Ailesi tarafından reddedilen Ayşegül Balcı hariç tüm yarışmacıların ailelerinin de stüdyoda olduğu yarışmada şu saate kadar Ayşenur Balcı, Gülşah Yılmaz ve Nihal Candan jüri karşısına çıktı.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR KRALİÇESİ NE KADAR PARA ÖDÜLÜ ALACAK?

SMS oylaması sonuçları ile birincinin belirleneceği İşte Benim Stilim All Star 2015'i kazanan kişi tam 150 bin TL büyük para ödülünün sahibi olacak. İşte Benim Stilim All Star'ı Ayşenur Balcı veya Özden Cerrahoğlu kazanabilir. Ancak Gülşah Yılmaz da yarışmayı kazanabilecek bir diğer isim. 150 bin Liralık büyük ödülün yanı sıra final haftasını birinci olarak bitiren yarışmacı gala gecesinde 10 bin lira para ödülü alacak.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR PARA ÖDÜLÜ DEĞİŞTİ!

Canlı yayında sürpriz bir gelişme yaşandı. 150 bin lira olan büyük para ödülü 100 bin lira ve 50 bin lira olmak üzere ikiye bölündü.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Sms oylaması sonucu Ayşenur Balcı, yarışmanın galibi oldu. Balcı, gecenin sonundan 100 bin TL'lik çeki ile poz verdi. Halkın oylaması sonucu  yarışmaya ikincilikle veda eden Nihal Candan ise 50 bin TL ile ayrıldı. 

İŞTE BENİM STİLİM SMS OYLAMASI SONUÇLARI

1.Ayşenur Balcı
2.Nihal Candan
3.Çiğdem Çelik
4.Özden Cerrahoğlu
5.Ayşegül Melisa Doğan
6.Gülşah Yılmaz

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False