GeriKelebek İşte Benim Stilim All Star’da kim elendi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Benim Stilim All Star’da kim elendi?

İşte Benim Stilim All Star’da kim elendi?
refid:30123356-spot ilişkili resim dosyası

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programlarından İşte Benim Stilim All Star, eleme gecesi heyecanıyla ekranlara geldi. Gecede elenmesi için Nazlı Hamarat ve Tuğçe Ergişi’nin isimleri seçilmişti. İki yarışmacı arasında elenme için rekabet yaşanırken, diğer yarışmacılar da 10 bin TL’lik büyük ödül için yarıştılar. İşte Benim Stilim All Star’da kim elendi? İşte elenen yarışmacı ve büyük ödülün sahibi isim…

İşte Benim Stilim All Star’da kim elendi

Ekranların ilgiyle takip edilen moda ve stil yarışması işte Benim Stilim All Star’da yine eleme heyecanı yaşandı. Dans konsepti olan eleme gecesi için Nazlı Hamarat ve Tuğçe Ergişi eleme adayı olmuştu. 19 Eylül Cumartesi akşamı ekrana gelen eleme gecesinde yarışmaya veda eden isim Tuğçe Ergişi oldu.

İşte Benim Stilim All Star’da kim elendi


10 bin TL’lik büyük ödül için rekabet eden yarışmacılar renkli görüntüleriyle izleyenlere keyifli anlar yaşattı. 10 TL’lik büyük ödülün sahibi ise Emel Özkızıltaş oldu.

İşte Benim Stilim All Star’da kim elendi

TUĞÇE ERGİŞİ KİMDİR?

1989 yılında dünyaya gelen Tuğçe Ergişi renkli giyinmeyi oldukça seven bir yarışmacı. 2014 yılında eski adıyla Bu Tarz Benim’e katılan Tuğçe Ergişi ardından İşte Benim Stilim All Star’da yer aldı ve 3.haftada elenen isim oldu. 1.78 boyu sahip olan 50 kiloya sahip olan Tuğçe Ergişi ne yazık ki hayallerine veda etti.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False