GeriKelebek Sevil Uyar Kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevil Uyar Kimdir?

Sevil Uyar Kimdir?

İşte Benim Stilim 2016 yarışmacılarından Sevil Uyar kimdir? İşte Benim Stilim 2016’nın güzel yarışmacısı Sevil Uyar kaç yaşında?, Sevil Uyar nereli?, Sevil Uyar'ın boyu kaç? Sevil Uyar’ın kariyer ve özel hayatı ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. İşte detaylar...

Ekranların tartışmasız en tarz, en stil ve en moda programı İşte Benim Stilim yeni sezonunda bizleri şaşırttı. Doğru ve stil giyinmenin tekniklerini hem yarışmacılara hem de tüm izleyicilere öğreten İşte Benim Stilim tam dört sezonu geride bıraktı. Reyting rekorları kıran yarışmanın 2016 yılındaki ilk sezonunda ünlüler yarışıyor. Kariyer hayatında zirve yapmış birbirinden güzel isimlerin yer aldığı İşte Benim Stilim 2016 geçtiğimiz hafta ekranlara geldi.

Tüm izleyicileri ekran başına kilitleyen ve Öykü Serter’in sunumu ile daha da renklenen İşte Benim Stilim 2016’nın merak edilen yeni yarışmacıları kimler? Sizler için hazırlamış olduğumuz kimdir? kategorisinde ekranların en iddialı yarışmalarından İşte Benim Stilim 2016’nın en dikkat çeken ünlülerinden Sevil Uyar’ın hayatını konu alacağız.

Sevil Uyar Kimdir

SEVİL UYAR KİMDİR?

1982 Aydın doğumlu olan Sevil Uyar, Türk model ve oyuncu. 2004 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışmasında beşinci olan güzel oyuncu kariyer hayatına yine aynı yıl Bülent İşbilen yönetmenliğinde çekilen Aşk Oyunu isimli Türk dizisindeki başrol ile adım attı. Daha sonra Meltem Cumbul, Ayla Algan ve Şahika Tekand gibi usta oyunculardan eğitim alarak kariyer basamaklarında hızla yükseldi.

2006 yılında katıldığı Miss Model of Turkey yarışmasında birinci olan Sevil Uyar’ın bu başarısı onun için kariyer hayatında dönüm noktası olmuştur. Bu başarısının ardından birçok dizi ve film teklifleri alan güzel oyuncu 2007 yılında Faruk Aksoy yönetmenliğinde çekilen Çılgın Dersane Kamta isimli sinema filminde başrol olarak yer aldı.

Aynı yıl yönetmenliğini Serpil Kurtça’nın üstlendiği Yalan Dünya isimli TV dizisinde de başrol olan sanatçı, başarısını ikiye katladı. Yine Zoom isimli magazin programının sunuculuğunu yapan Sevil Uyar, 2008 yılında Adnan Güler yönetmenliğinde yapılan Geç Gelen Bahar adlı televizyon dizisinde rol almış, hemen ardından 2009 yılında da Cem Akyoldaş yönetmenliğindeki Konak isimli sinema filminde başrolde yer almıştır.

2010 yılı içerisinde hem MTV Müzik Kanalı’nda Rock Chart isimli programında ve Yarışması Ödül Töreni (Kısa Film Kristal Klaket) ‘de sunuculuk yapmıştır.

Ünlü oyuncu şimdilerde reyting rekorları kıran moda programı İşte Benim Stilim 2016’da yarışmacı olarak bulunuyor.

Aynı yıl Engelsizsiniz isimli tiyatro filminde ilk kez görev alan Sevil Uyar, böylelikle tiyatro kariyerinin temellerini de o yıllarda atmış oldu. Tiyatro alanındaki başarının 2011 yılında da devam ettiren güzel oyuncu o yıl içerisinde Arapsaçı isimli komedi oyununda rol almıştır. Sonrasında Seninle Evlenir Miyim isimli tiyatro oyununda, Yahşi Cazibe ve Sihirli Annem gibi TV dizilerinde görev almıştır.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False