GeriKelebek İşte Benim Stilim 2016'nın şampiyonu belli oldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Benim Stilim 2016'nın şampiyonu belli oldu!

İşte Benim Stilim 2016'nın şampiyonu belli oldu!

İşte Benim Stilim'de hafta sonu final gecesi vardı. TV 8 ekranlarında yayınlanan yarışmada adaylar birinci olabilmek için büyük çaba gösterdi. Finale kalan ve büyük para ödülünü kazanmaya yakın olan yarışmacılar Yeşim Aydın , Bahar Candan , Yağmur Taktaş , Meral Avcı , Selay Topçuoğlu , Ayşan Ojagverdiyeva ve Tuğba İldiz son kez podyumda yürüdü.

İşte Benim Stilim 2016 şampiyonu yapılan oylama sonucunda belli oldu. İşte Benim Stilim 54. bölümünde Büyük Finaliyle Türkiye’nin en tarz kadınını seçti. İşte Benim Stilim'de  uzun bir maratonun ardından Türkiye’nin en tarz kadını Yeşim Aydın oldu. 

İşte Benim Stilim finali ile ekranlara geldi. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarıuştı ve kazanan belli oldu. İşte Benim Stilim’de bu hafta büyük final heyecanı yaşandı. Nefes kesen sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen İşte Benim Stilim yarışma programı bu hafta büyük finalde kazanan isim belli oldu. 

KAZANAN YEŞİM AYDIN OLDU

Dün gece 7 isim İşte Benim Stilim de kazanmak için jürinin karşısına çıktı. İşte Benim Stilim finaline kalan ve büyük para ödülünü kazanmaya yakın olan yarışmacılar Yeşim Aydın , Bahar Candan , Yağmur Taktaş , Meral Avcı , Selay Topçuoğlu’ydu.

 BAHAR CANDAN'DAN ŞOK SÖZLER

Hakan Akkaya ise Bahar'ın ağlamasına sinirlendi ve Bahar'ın ağlamaya devam etmesi durumunda yorum yapmadan puanını vereceğini böylece ekranda daha az duracağını söyledi. Bahar ise ekranda az görünmenin umurunda olmadığını söyledi.İvana Sert, Bahar'a kendisini sevip sevmediğini sordu, Bahar ise sevmiyorum dedi. 

Bahar Candan bu sözlerin ardından İşte Benim Stilim'i kazanan isim olarak Yeşim Aydın anons edilince şoke eden bir davranış sergiledi. Yeşim Aydın'ı kutlamadığı gibi arkasını dönen Bahar Candan 10 saniye içinde stüdyoyu ve yayını terketti.

YEŞİM AYDIN KİMDİR?

İşte Benim Stilim birinciliğinin açık ara favori ismi olan Yeşim Aydın 21 yaşında. Yeşim Aydın'ın daha önce çalışma hayatı olmasına rağmen belirli bir mesleği yok. Bilim kurgu filmlerini seven Yeşim Aydın, Bahar Candan ile olan kavgaları ile işte benim stilimde çok konuşuldu.

İŞTE BENİM STİLİM FİNAL ANI İZLE

İşte Benim Stilim 2016nın şampiyonu belli oldu

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False