GeriKelebek Gizem Özdilli kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gizem Özdilli kimdir?

Gizem Özdilli kimdir?

16 ünlü kadının kendi tarzlarını göstererek büyük ödül için kıyasıya yarıştıkları İşte Benim Stilim 2016'da güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren Gizem Özdilli'de yarışıyor. Peki; Gizem Özdilli kimdir?, Gizem Özdilli kaç yaşındadır? İşte merak ettiğiniz tüm detaylar...

TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği ve jüri üyeliğini, Hakan Akkaya, Ivana Sert, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez'in yaptığı stil yarışma programı “İşte Benim Stilim 2016” sezona bomba gibi bir giriş yaptı.

Aralarında Gizem Özdilli’nin de bulunduğu birbirinden güzel, başarılı ve stil sahibi 16 ünlü bayanı bir araya toplamayı başaran programda, ünlü bayanlar büyük ödül 100 bin lira için kendi aralarında kıyasıya mücadele edecekler. Peki, İşte Benim Stilim 2016 yarışmacısı Gizem Özdilli kimdir? Gizem Özdilli hakında merak edilenler ve hakkında bilmek istediğiniz her şey yazımızda…

Gizem Özdilli kimdir

İşte Benim Stilim 2016 Gizem Özdilli Kimdir?

22.07.1974 yılında Ankara’da dünyaya gelen Gizem Özdilli, aslen Azeri kökenlidir.

İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlayan Gizem Özdilli, daha sonra mankenlik kariyeri yapma hayali ile İstanbul’a gelmiştir.

Türkiye’ye İlk Döner Makinesini Dedesi Getirmiş!

Gizem Özdilli’nin dedesi Türkiye’ye ilk döner makinesini getiren Mehmet Özdilli’nin lokantaları ve fırını bulunmaktaydı.

“Milli Manken” Ünvanına Sahip!

Yaklaşık olarak 12 yıl kadar Türkiye’de dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde modellik yapan Gizem Özdilli, “Milli Manken” ünvanı ile kültür bakanlığı organizasyonlarında ülkemizi tüm dünyada onurla temsil etmiştir.

Mankenliği bırakmasının ardından aile mesleğine ilgi duyduğu için gıda sektörüne yönelmiş.

İlk Yemek Kitabı “Gizemin Mutfak Aşkı”

Bu nedenle çocukluğundan itibaren mutfağa yakın ve ilgili olan Özdilli 2012 yılında ilk yemek kitabı olan “Gizemin Mutfak Aşkı”nı yayınlamış ve ilk kitabı ile bir çok ödül almıştır.

Bunların için de en önemlisi dünya yemek oscarları olarak bilinen “Cookbook Gourment Best of World”te, “Celebrity Cookbook” dalında “Paris Louvre” müzesinde düzenlenen galada 172 ülke arasında ilk beşte yer almıştır.

İddialı yarışmacı Özdilli, 2015 Yaz dönemi MSA ( Mutfak Sanatları Akademisi )‘den dünya mutfağı üzerine 2 aylık uygulamalı eğitim ile sertifika almıştır.

Kariyerine Yemek Ağırlıklı TV Programı Yaparak Devam Etmek İstiyor!

Bundan sonra ki kariyerini yeme içme sektörü üzerine gerçekleştirmek isteyen Özdilli, restoran ve tedarikçi firmalara danışmanlık hizmeti vermekte yakın zamanda kariyerini yemek ağırlıklı bir tv programı yaparak devam ettirmeyi planlamaktadır.

Aşırı Enerjik ve Heyecan Dolu Biriyim!

Aşırı heyecanlı olduğunu dile getiren Özdilli, kendisini; disiplinli, aşırı enerjik, sevecen, sempatik, az sinirlenen fakat sinirlendiğinde kopan birisi olarak tanımlıyor.

Tarz Olarak Önceliğim Rahatlık!

Tarzı ile ön plana çıkan ve iddiasını ortaya koyan Özdilli, tarz olarak önceliğinin rahatlık olduğunu belirtiyor.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False