GeriKelebek Elif Ece Uzun kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Elif Ece Uzun kimdir?

Elif Ece Uzun kimdir?

Birbirinden güzel ve stil sahibi 16 ünlü yarışmacının mücadele ettiği İşte Benim Stilim 2016 yarışmasında büyük ödül 100 bin lira. 16 ünlü isimlerden oluşan yarışmacıların kıyasıya mücadele ettiği İşte Benim Stilim'de ünlü model Elif Ece Uzun'da bulunuyor. Peki; Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun hakkında merak edilen her şey haberimizde…

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği ve jüri üyeliğini, Hakan Akkaya, Ivana Sert, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez'in yaptığı TV8 ekranlarının sevilen stil yarışma programı İşte Benim Stilim 2016, birbirinden güzel, ünlü ve stil sahibi hanımlara devam ediyor.

Aralarında Elif Ece Uzun’unda bulunduğu birbirinden güzel ve stil sahibi 16 ünlü yarışmacı büyük ödül 100 bin lira için yarışıyorlar. Peki; Elif Ece Uzun kimdir? Şimdi Elif Ece Uzun’u yakında tanıyalım…

Elif Ece Uzun kimdir

İşte Benim Stilim 2016 Elif Ece Uzun Kimdir?

Ünlü Model Elif Ece Uzun, 5 Ağustos  Adapazarı doğumludur. 31 yasındaki model Artvinli bir Anne ve Rizeli  bir babanın kızıdır.

Uzun, Adapazarı'nda büyüdü. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı'nda, bir kısmını ise İzmit’te okudu. Sonra ailesiyle beraber Antalya’ya yerleşti. Turizm otelcilik lisesinde okurken bir yandan da  yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır.

Kariyerine 15 yaşında başlamış ve mesleğe ilk adımını bir model yarışmasına katılarak atmış olan Elif Ece Uzun, 1983 yılında İstanbul’da doğdu. 2003 yılında iletişim sanatları alanında eğitim almış.

Bir dönem hobi olarak yaptığı modellik mesleğini okulu bitince 2004 yılında profesyonel olarak yapmaya başladı ve İstanbul’a yerleşti.

Bir defilesi sırasında “Bebek” lakabını alan güzel model, başarısının tamamen annesinin teşviki ve kendisini yöneltmesi sonucunda elde edilmiş bir başarı olduğunu söylüyor.

Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TV’de bir show programı sunmaya başladı.

Sonra Kanal 1'de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence programı sundu. Çarkıfelek programında tobleronda Mehmet Ali Erbil'e eşlik etti. 2010 yılında Atv de Klip TV adlı programı sundu.

Sinan Çetin'in okulu Plato'da oyunculuk eğitimi aldı. Kanal D ekranlarında yer alan Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra bir bisküvi markasının reklam yüzü oldu.

Tam bir seyahat tutkunu olduğunu söyleyen ünlü manken  son yaptığı seyahatler ile dünyanın 3’te ikisini gördü.

Uzun, Tam Bir Hayvan Sever!

Elif Ece Uzun, tam bir kitap tutkunu, at binmeye ve dalmaya bayılıyor. Sokak hayvanlarına aşırı düşkün.

Ünlü model Elif Ece Uzun, “Benim kişiliğimle ve duruşumla örtüşmüyorsa moda diye bir şeyi asla giymem işimi seviyorum vücudum el verdiği sürece de bu işi bırakmayacağım.” şeklinde konuştu.

İşte Benim Stilim ekranlarında sıkça adından söz ettirmeyi başaran Uzun’un Boyu: 1.80, Kilosu: 57, Saç Rengi: Koyu Sarı, Göz Rengi: Ela ve Burcu: Aslandır.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False