GeriKelebek İnadına Aşk 27. Bölüm Fragmanı Yayında
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İnadına Aşk 27. Bölüm Fragmanı Yayında

İnadına Aşk 27. Bölüm Fragmanı Yayında

Televizyon ekranlarının sevilen romantik komedi dizisi 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanacak olan bölümde ortaya çıkacak olan gizemli abi ortalığı karıştıracak. Romantik dakikaların yaşanacağı 27. bölüm ve detayları haberimizde…

Yönetmenliğini Osman Sınav’ın yaptığı ve kadrosunda Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem gibi genç isimlerin yer aldığı romantik komedi dizisi İnadına Aşk’ın yayınlanacak olan 27. bölümünde bol bol romantik anların yaşanacağı müthiş sahneler sizleri bekliyor.

Yepyeni bölümü ile izleyicileri ekranları başına kilitleyecek olan İnadına Aşk dizisinin yayınlanacak olan 27. bölümünde, bol bol romantizm yaşandığı sahneler sizleri bekliyor.

Geçen Hafta Yayınlanan Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Yalın, kardeşiyle annesini otele çağıran Defne'ye çok sinirlenir. Defne ise artık Yalın'ın bu hallerinden fena halde bayılmıştır. Aralarında çok büyük bir kavga çıkar. İkisi de bir daha birbirlerinin yüzünü görmemeye yemin ederler. Bakalım bu mümkün olabilecek mi?

Yeşim ise, abisinin söyledikleri yüzünden şimdiye kadar yaşadığı şuursuz halden kurtulur. Annesini görünce herkesi unutmuş, bir hayalin peşine düşmüştür ama gerçek ailesini ihmal etmiştir. Şimdi bunu telafi edebilecek mi?

Bu arada Ezgi'yle ilişkisini bitiren Deniz, Nehir'den bu dönemde kendisinin yanında olmasını ister ve onu köşke getirir. Yeşim bu durumdan hoşlanacak mı?

Araslar'da Nehir'in dönüşü rüzgarlar estirirken, Barutçular'da yaklaşan bir fırtınadan bahsedilmektedir.

Pembe Sultan Polat'ın düğüne çağrılması konusunda ısrarcıdır ama Çınar düğününü mahvedeceğine inandığı kardeşini kesinlikle istememektedir. Bakalım bu savaşı kim kazanacak?

Kına gecesi geldiğinde, her iki aile de düğün vasıtasıyla kendi içlerindeki küsleri barıştırmanın derdine düşmüşlerdir. Peki düğün, arası bozuk iki kardeşi, birbirine gıcık olan iki kuzeni ve yıllardır ayrı olan bir anne oğulu bir araya getirebilecek mi?

Bomba gibi bir bölümle izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan İnadına Aşk, her Perşembe saat 20:00’da televizyon ekranlarında.

İNADINA AŞK 27.BÖLÜM FRAGMANI

En lezzetli yemek tarifleri burada

False