GeriKelebek İlişki Durumu Karışık'ta Ayşegül'ü çok üzen gelişme!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlişki Durumu Karışık'ta Ayşegül'ü çok üzen gelişme!

İlişki Durumu Karışık'ta Ayşegül'ü çok üzen gelişme!

İlişki Durumu Karışık dizisi artık Çarşamba günü ekranlara gelecek. İlişki Durumu Karışık 39.bölüm fragmanında Ayşegül'ün büyük bir şok yaşadığı görülüyorAyşegül tam her şeye baştan başlarken gelen bu haberle kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar. Ayşegül’ün ‘seni artık sevmiyorum’ sözüyle yıkılan Can sonunda kendini çeker ve uzaklaşır. İlişki Durumu Karışık 39.bölüm fragmanı.

İlişki Durumu Karışık hakkında flaş bir karar verildi. İlişki Durumu Karışık artık Çarşamba günleri yayınlanacak.Ayşegül’ün ‘seni artık sevmiyorum’ sözüyle yıkılan Can sonunda kendini çeker ve uzaklaşır. İşte İlişki Durumu Karışık'ta yaşanacaklar.

İlişki Durumu Karışık son bölümde neler olacak? Ayşegül tam her şeye baştan başlarken gelen bu haberle kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar. Ayşegül’ün ‘seni artık sevmiyorum’ sözüyle yıkılan Can sonunda kendini çeker ve uzaklaşır. Şimdi gönül alma sırası Ayşegül’e gelmiştir. Elif Can’la ilgili son çabasının da başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından kendisiyle ilgili çok önemli bir karar alır ve bunu bir tek Murat’la paylaşır. Mediha ise Naci’den ummadığı bir darbe yiyerek kendini İsmail ve Nebahat’ın yanında bulur.

İlişki Durumu Karışık yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da Show Tv'de!

Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor!

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 39.BÖLÜM FRAGMANI - 1

 

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 39. BÖLÜM FRAGMANI - 2

 

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elif'in son hamleleriyle iyice bunalan ve artık mutluluğu yakalayamayacağına inanan Ayşegül, sonunda vazgeçer ve herkesi, her şeyi bırakarak başka bir yere taşınır. Can'dan hayatını ayırma kararı alan Ayşegül bir köftecide iş bularak çalışmaya başlar. Ayşegül'ün çalıştığı köftecide işler iyi gitmemektedir. Ayşegül'e yakın olmak için her yolu deneyen Can mahalleliden gerçek kimliğini saklayarak Ayşegül'le kapı komuşusu olmuştur. Ayşegül çalıştığı köftecide işlerin kötü gittiğini duyunca Hakkı Amca'ya yardım etmek ister. Ama işler hiç de umduğu gibi olmaz.

İlişki Durumu Karışıkta Ayşegülü çok üzen gelişme

SEREN ŞİRİNCE KİMDİR?

Seren Şirince 1 Ocak 1988 doğumlu. 1, 55 boyunda ve 45 kilo... Dizideki partneri Berk Oktay ile aralarındaki boy farkı eleştirilen Seren Şirince: "Hakkımda yapılan yorumlara gülüyorum, eğleniyorum. Boyumun kısa olmasından ötürü herhangi bir kompleks duymuyorum. İnsanlar bana sürekli kısasın diyorlar, evet gerçekten kısayım!" diyerek cevap veriyor.

İlk ekran deneyimini 'Aşk Emek İster' ile yaşayan Şirince, dizi istenilen başarıya ulaşamayınca ekrana ara vermek zorunda kaldı.

Modada oturan Seren Şirince, boş zamanlarını pilates yaparak, film izleyerek ve paten yaparak geçiriyor. Şirince, verdiği bir röportajda bir gününü "Uyanır uyanmaz pilatese gittikten sonra evden patenlerimi alıp oturduğum semt olan Moda’da kaymaya başlıyorum . Bu arada Moda’dan dışarı hiç çıkmıyorum . İstanbul’da kendimi rahat ve huzurlu hissettiğim tek yer. Karşı tarafa etkinlik olduğunda veya arkadaşlarımla buluşmam icap ettiğinde geçiyorum" sözleriyle anlatmıştı...

Seren Şirince'nin en büyük hayali, sınırlarını aşabileceği bir sinema filminde oynamak.Fatih Akın, Nuri Bilge Ceylan, Seren Yüce ve Reha Erdem ise en çok çalışmak istediği yönetmenler.

 

 

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False