GeriHürriyet Cumartesi Güle güle yaz ekranı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güle güle yaz ekranı

Güle güle yaz ekranı

Bu hafta yeni sezon açılışı yapan dizilerle birlikte yaz sezonunu resmi olarak uğurluyoruz. Ama platformlarda hâlâ dikkat çeken işler var. Bu hafta yazın son gözdelerini derledim.

* Meksika’dan bir eğlencelik: ‘La Casa de las Flores’ ülkenin en büyük çiçekçisi, 50’nci yıl kutlamalarına hazırlanırken bir skandalla sarsılıyor. Ailedeki herkesin akıl almaz sırları bir bir ortaya dökülüyor. Rengârenk çiçeklerle dolu, eğlenceli bir dizi. (Netflix)

* Polonya’nın online dedektifleri: Londra’dan memleketine, Polonya’ya dönmüş ve Uber benzeri bir sistemde şoförlük yapan genç kız tanık olduğu ölümcül kazanın kaza olduğundan emin olamayınca, polis teşkilatının aksine, olayı araştırmaya koyuluyor. ‘Ultraviolet’nin ikinci sezonu da yolda. (Netflix)

* ABD’den anneler, kızlar ve dikenli ilişkiler: ‘Sharp Objects’te Amy Adams ‘Camille’ adında bir muhabiri canlandırıyor. Memleketindeki bir cinayeti araştıran ‘Camille’ araştırmada yol aldıkça annesi ve kız kardeşiyle ilişkileri de yön değiştirir. (beIN Connect)

* Rusya’dan bir Tolstoy uyarlaması: ‘The Road to Calvary’, Tolstoy’un bizde ‘Azap Yolları’ adıyla yayımlanan üç ciltlik nehir romanının uyarlaması.  Rusya’nın 1914-1919 arası döneminde 1. Dünya Savaşı, Sovyet Devrimi ve zorlu iç savaş yılları fonda, iki kız kardeşin yaşam serüveni ön planda. (Netflix)

Beş kadının inanılmaz değişimini ve yarışını ekrana getirecek olan ‘Yeni Bir Ben’ başlıyor. Jüri koltuğunda Raşit Bağzıbağlı, Şebnem Dönmez ve Tuvana Büyükçınar’ın oturduğu programda, katılımcılar cast değil, gerçek insanlar. Kendisiyle derdi olan insanlara küçük estetik dokunuşlar yapılacak. (Kanal D, pazartesi, 15.30)

BEŞ PROGRAM

Yeni dizi: Keşke Hiç Büyümeseydik (Show, pazar, 20.00)

Yeni sezon: Yasak Elma (Fox, pazartesi, 20.00)

Yeni sezon: Bizim Hikâye X(Fox, perşembe, 20.00)

Yeni sezon: Arka Sokaklar (Kanal D, cuma, 20.00)

Yeni sezon: BoJack Horseman (Netflix, cuma)

Ünlü şef sosyal medyada linç edilen restoranların yardımına koşuyor, 24 saat içinde her şeyi altüst edip yeni düzeni kuruyor.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False