GeriHayat MasterChef Güzide Mertcan kimdir? Yasin'in canlı yayınına katıldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MasterChef Güzide Mertcan kimdir? Yasin'in canlı yayınına katıldı

MasterChef Güzide Mertcan kimdir? Yasin'in canlı yayınına katıldı

MasterChef yarışmasında son anlara kadar gitmeyi başaran Güzide Mertcan, Survivor'da yarışan arkadaşı Yasin Obuz ile canlı bağlantı kurdu. Yasin ile yarışmada tatlı bir atışma içerisinde lan MasterChef Güzide, yarışma sonrasında da tüm yarışmacılarla ilişkileri koparmadığını göstermiş oldu. Peki, MasterChef Güzide Mertcan kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

MasterChef Güzide, yarışmanın dikkat çeken isimleri arasında yer almıştı. 32 yaşındaki Güzide Mertcan, eğitimini Manisa ve İzmir’de tamamladıktan sonra asıl mesleği estetisyenlik üzerine çalışmalarını gerçekleştirmiş fakat bir süre sonra ablasıyla birlikte tekstil işleriyle uğraşmaya başlamıştır. Mustafa Mertcan ile evli olan Güzide Mertcan, aynı zamanda 3 çocuk annesidir. Yarışmada tatlı konusunda iddialı olan eski MasterChef yarışmacısı, denediği lezzetleri sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmiyor.

GÜZİDE MERTCAN'IN EŞİ MUSTAFA MERTCAN KİMDİR?

1981 yılında Kastamonu’da doğan Mustafa MERTCAN, Üniversite döneminden itibaren ilgi duyduğu Simülatör alanında ilk girişimini yine okul yıllarında yaptı. Uzun yıllar üzerinde çalıştığı simülatörün ilk piyasaya sürümünü 2009 yılında gerçekleştirdi. Kurucusu olduğu şirketi Dof Robotik A.Ş. tüm dünyada 40 dan fazla ülkede 300 den fazla Hareketli Sinema satışı yaparak sektörün en büyüklerinin yanına adını yazdırdı. Şirketi 2011 yılından itibaren yurtdışına açılarak kısa sürede Eğlence Endüstrisinin önde gelen firmaları arasına girdi. Yeni teknoloji ve trendleri yakından takip ederek, yenilikler konusunda öncü olmak bakış açısıyla gelişmiş, üst düzey ve teknoloji bakımından yoğun ürünler üreterek yurtiçi ve yurtdışında şirketine birçok başarı ve ödül kazandırdı. Son olarak 2016 yılının Kasım ayında eğlence endüstrisinin en büyük organizasyonu IAAPA’dan “Brass Ring Award” ödülü alarak dünyada sektörü domino eden oyuncular listesine girdi.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False