Lady Gaga’nın Türk malı bornozu

Lady Gaga’nın Türk malı bornozu

Dünyaca ünlü 29 yaşındaki müzisyen Lady Gaga'nın fotoğraf çekerek paylaştığı bornozu Denizli'de üretildi. Ünlü ismin bornozu Buldan’da 50 metrekarelik bir imalathanede dokundu.

Haberin Devamı

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın Denizli’nin Buldan ilçesinde 50 metrekarelik bir atölyede dokunan bornozu kullandığı ortaya çıktı.Lady Gaga’nın Türk malı bornozu
Lady Gaga’nın sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı Buldan bornozuyla çektiği selfieye, şarkıcının moda sitesi olan lamaisongaga.tumbir.com’da da yer verilip, Denizli’ye övgüler yağdırıldı. Lady Gaga’nın internet sitesindeki paylaşımda, bornozlu fotoğrafının altında şu ifadeler kullanıldı:

'LADY GAGA'NIN BULDAN BORNOZU KULLANMASI BİZE GURUR VERDİ' 

Lady Gaga’nın Türk malı bornozu

Bornozu üretip ihraç eden Rasim Arabacı ‘Gaga’nın Buldan bornozunu kullanması bize gurur ve mutluluk verdi’ dedi. 


"Lady Gaga bu sabah çektiği selfide giydiği bornoza yer verdi. Selfide giydiği bornoz, Türkiye markasıdır. Türkiye’nin Denizli bölgesindeki Oz Ra Tekstil firmasının ürünüdür. Denizli, Orta Çağlardan bu yana dünyanın en güzel havlularının dokunduğu yerdir."

Lady Gaga’nın Türk malı bornozu

Haberin Devamı


Bornozun üzerindeki ’Oz Ra’ adlı markanın sahibi olan ve bornozu ABD’ye ihraç eden Buldanlı Rasim Arabacı, "Dünyaca ünlü sanatçının Buldan bornozunu kullanması bize mutluluk ve gurur verdi. Bir süre önce ABD’ye ihraç ettiğim bornozların bir kısmını 50 metrekarelik dedemden kalma imalathanede dokuduk, bir kısmını da fason olarak Denizli’de bir firmaya yaptırdım. İmalathanemiz çok mütevazi. Gemi mühendisiyim ama ata mesleğini yapıyorum. Babam, dedem, dedemin dedesi de tekstilciymiş. Dünyanın tanınmış bir çok sanatçısı Denizli ve Buldan’da dokunan havlu, bornoz ve sabahlıklarını kullanıyor. Lady Gaga, bornozu büyük ihtimalle satış yaptığımız mağazadan almış" diye konuştu.


Haberle ilgili daha fazlası: