Hayranıyla kamera karşısına geçti! Alper Erözer kimdir?

Hayranıyla kamera karşısına geçti Alper Erözer kimdir

Türkiye’nin en genç pop şarkıcısı Alper Erözer, 2020’ye uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni teklisiyle merhaba dedi. Söz ve bestesi Murat Ercan ve Hakan Kılınç’a, düzenlemesi Murat Ercan’a ait olan Alper Erözer'in yeni şarkısı "Hâlâ", Erözer Prodüksiyon etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Haberin Devamı

Renkli bir klibe imza atan Erözer’in klip yönetmenliğini Kemal Kekeva üstlendi. Sosyal medyada genç hayran kitlesine sahip olan Erözer, yaklaşık 1000 hayranının arasından birinin hayalini gerçekleştirdi. Hayranı ile kamera karşısına geçen Erözer, klipte oldukça eğlendiğini belirtti. Alper Erözer, yeni şarkısıyla birlikte hayranlarıyla farklı şehirlerde vereceği konserlerde buluşacağının sinyallerini verdi.

ALPER ERÖZER KİMDİR?

Müzik piyasasına girmeden önce birçok televizyon reklamında oynayan Alper Erözer, bir dönem Fox TV'de "Komşular" isimli dizide rol almıştır.

Sözlerini kendisinin yazdığı ‘’I Think You Love Me Now’’ isimli teklisi ile ilgi gören 13 yaşındaki Alper Erözer, aranjör ve besteci Suat Aydoğan'ın arenje ettiği ‘’Hey World World’’ albümü ile müzik piyasalarına adım attı.

Suat Aydoğan’ın imzası ile 6 İngilizce, 2 Türkçe ve 1 Türkçe Club Mix olmak üzere toplam 9 şarkılık ilk albümü olan 'Hey World World'ü seslendiren Alper Erözer, albümde bulunan İngilizce şarkılarının sözlerini ise babası Cenk Erözer ile birlikte yazdı.

Haberin Devamı

Albümündeki ilk çıkış şarkısı olan 'Enerji'nin video klibinin çekimini gerçekleştiren Alper Erözer,"Hey World World" albümü ile 26 Ocak 2018 tarihinde tüm dijital müzik platformlarda yerini aldı.

Single yaz çalışması 'Yaz Geldi' ise temmuz 2018 tarihinde tüm platformlarda yayınlandı.

Söz ve bestesi Soner Sarıkabadayı'ya ait olan 'Tek Bir Yeminle' single şarkısı ocak ayında tüm platformlarda yayınlandı.

Erözer'in son şarkısı "Alışırlar" ise 2019 Haziran ayında platformlardaki yerini aldı. Alper Erözer'in son teklisi 'Hala' ise 2020 yılının ilk günlerinde dinleyicisiyle buluştu.

Haberle ilgili daha fazlası: