GeriHayat Harun Tan kimdir kaç yaşında ve ilk eşi kimdir? Harun Tan'ın hayatı ve biyografisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Harun Tan kimdir kaç yaşında ve ilk eşi kimdir? Harun Tan'ın hayatı ve biyografisi

Harun Tan kimdir kaç yaşında ve ilk eşi kimdir? Harun Tan'ın hayatı ve biyografisi

Yaşadıkları can acıtıcı olayın ardından araştırılan isim olan Harun Tan, pek çok vatandaşın biyografisi ile gündemde tuttuğu isim olmaya başladı. Ebru Şallı ile 11 yıl evli kalan Harun Tan, bu evlilikten Pars ve Beren isimli iki çocuk sahibi olmuştu. Çift, lenfoma kanseri tedavisi gören Pars'ı 17 Nisan Cuma günü kaybetti. Peki, Harun Tan kimdir? İşte, Harun Tan'ın hayatı ve biyografisinden detaylar

Harun Tan, gündemi takip eden pek çok kişinin araştırdığı isimler arasında yer almaya başladı. Manken Ebru Şallı ile 11 yıl evli kalan Harun Tan, bu evlilikten 2 çocuk sahibi oldu. Harun Tan’ın Ebru Şallı’dan olan oğlu Pars, 17 Nisan 2020 tarihinde tedavi gördüğü Lenfoma hastalığı nedeniyle hayata gözlerini yumdu. Peki, Harun Tan kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

HARUN TAN KİMDİR?

Harun Tan, 25 Eylül 1965 tarihinde dünyaya geldi. Tam ismi Nuri Harun Tan’dır. YKM Mağazalarının kurucusu ve sahibi Safvet Oral Tan’ın oğludur.

Harun Tan, lise eğitimini Şişli Terakki Lisesi’nde gördü. Ardından, Marmara Üniversitesi’nde üniversite eğitimini tamamladı. Çalışma hayatının yanı sıra yoga eğitmenliği de yapıyor.

Harun Tan'ın Ebru Şallı ile 2002 yılında gerçekleştirdiği evliliği, 2013 yılında sona erdi.

Harun Tan ve Ebru Şallı'nın çocuklarının ismi Beren ve Pars'tır.

Ebru Şallı'nın bir yıldır lenfoma tedavisi gören oğlu Pars, hayatını kaybetti.Pars annesi ile 2 yıl önce Kanal D'de yayınlanan D Magazin programına konuk olmuştu. Anne-oğul birlikte muzlu kek yapmıştı.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False