GeriHayat Gizem Güven kimdir kaç yaşında? Sihirli Annem dizisinin Ceren'i Gizem güven nereli?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gizem Güven kimdir kaç yaşında? Sihirli Annem dizisinin Ceren'i Gizem güven nereli?

Gizem Güven kimdir kaç yaşında? Sihirli Annem dizisinin Ceren'i Gizem güven nereli?

Sihirli Annem dizisinde Ceren karakteri ile tanınan Gizem Güven, son günlerde özel hayatı ile gündemde yer almaya devam ediyor. Sihirli Annem dizisiyle ününe kavuşan Gizem Güven, Selena dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Peki, Gizem Güven kimdir nereli kaç yaşında? İşte, Gizem Güven hakkında merak edilen bazı bilgiler

Gizem Güven, 31 Aralık 1993 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 3 yaşından itibaren reklam filmlerinde rol almış, ayrıca sinema filmi dublajı yapmıştır. Televizyonda ise ilk olarak Temiz Aile Temiz Gelecek adlı dizide 20 bölüm oynamıştır. Bu projenin ardından İki Arada dizisinde Özge karakterini canlandırmıştır. Bu yıllarda reklam çalışmalarına da devam etmiş ve pek çok reklamda oynamıştır.

2002 yılında başlayan Sihirli Annem dizisinde Ceren karakteri ile uzun yıllar devam etmiş, geniş kitlelerce tanınmıştır. 2006 yılında Sihirli Annem dizisinin bitmesinin ardından Selena dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. (2006-2009) İlköğretim eğitimini Özel Koza Kolejinde tamamlayıp, Özel Beykent Koleji Sosyal Bilimler Lisesi'ni kazanarak lise eğitimine burada devam etmiştir (2012-2013). Lise yıllarında Sihirli Annem dizisinin tekrar başlamasıyla Ceren karakteriyle ekranlarda bulunmaya devam etmiştir. (2011-2012) Bu dizinin bitmesinin ardından okuluna ağırlık vererek üniversite sınavlarına hazırlanmaya başlamış, kısa dönem çizim kursunda eğitim almıştır. Ayrıca bu süre içerisinde dublaj yapmaya da devam etmiştir. Beykent Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünü yüzde yüz başarı bursu ile kazanmıştır. edikule Hayat Yokuşu dizisinde Ayfer karakterini canlandırarak ekranlara geri dönmüştür. 2015 yılında 'Ne Münasebet' adlı dizide Ayça karakterini canlandırdı.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False