Ece Erken'den miras sorularına tepki!

Güncelleme Tarihi:

Ece Erkenden miras sorularına tepki
Oluşturulma Tarihi: Nisan 22, 2022 08:31

Geçtiğimiz aylarda eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesiyle sarsılan Ece Erken, önceki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi.

Haberin Devamı

Bir arkadaşıyla buluşan ünlü sunucu, 1 saatlik görüşmenin ardından AVM’den ayrıldı.

Merhum eşinden kalan mirasla ilgili haberlerle sık sık gündeme gelen Ece Erken, muhabirlerin sorularını geri çevirdi.

Sunucu, “Arkadaşlar teşekkür ederim, bunları konuşmuyorum” diyerek lüks aracına binip uzaklaştı.

Ece Erkenden miras sorularına tepki

HESABI BLOKE EDİLMİŞTİ

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinin ardından zor günler geçiren Ece Erken banka hesabının bloke edildiğini görünce çıldırdı!

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu Yeşilköy'de uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Eşinin vefatıyla sarsılan Ece Erken zor günleri atlatmak için oğlu ve yakın dostlarıyla vakit geçiriyor. Sık sık Instagram hesabından dua paylaşımları ve kocasıyla mutlu anlarının karelerini yayınlayan Ece Erken oğlunun doğum gününde yaşadığı bir olayla çıldırdı.

Haberin Devamı

Ece Erken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında "Şu an oğlumu çocuk oteline götürüyorum bir bakıyorum hesabıma bloke gelmiş. Neden çünkü Şafak'a ‘abi' diyen, peşinde gezen 'param yok bana borç al' diyen, ölümüne sebebiyet veren şahıs tedbir kararı aldırmış" diyerek isyan etti.

Ece Erken bu işin peşini bırakmayacağını söyleyerek "Daha önce hapis yatan şerefsizle her türlü savaşacağım" dedi.

Ece Erken'den Şafak Mahmutyazıcıoğlu paylaşımı: Eşim katledilmeden bir gece önceEşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırıda öldürülen Ece Erken, yürek burkan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve oğlu Eymen ile televizyon izlerken çektiği videoyu paylaşan Ece Erken, "Eşim katledilmeden bir gece önce" notunu düştü.