GeriHayat Dilay Kemer kimdir? Dilay Kemer kaç yaşında ve nereli?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dilay Kemer kimdir? Dilay Kemer kaç yaşında ve nereli?

Dilay Kemer kimdir? Dilay Kemer kaç yaşında ve nereli?

Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer kendisine ait sosyal medya hesabından yakalandığı hastalık hakkında açıklama yaptı. Genç sunucusunun bu açıklamasının ardından, Dilay Kemer'in kim olduğuna ve kariyerine ilişkin ayrıntılar merak konusu oldu. Peki, Dilay Kemer kimdir? Dilay Kemer kaç yaşında ve nereli?

Genç televizyon spikeri Dilay Kemer bir süredir yakalandığı kan kanseri hastalığı ile mücadele veriyor. İşte, Dilay Kemer hakkında merak edilenler...

Dilay Kemer, 1988 yılında Antalya’da doğdu. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Dilay Kemer, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezun oldu. 2009 yılında kendime bir moda blogu açtı, o zamanlar bu kadar popüler değildi.

İki yıl blogu hobi olarak yürüttükten sonra, bir reklam ajansında staja başladı. Staj yaparken bir yandan da spikerlik-sunuculuk eğitinine başladı. Yaklaşık 1.5 senelik hazırlık sonunda İhsan Topaloğlu ve Yasir Kaya’nın şans vermesiyle, hayal ettiği sektörde yer buldu. Bir süredir de Fenerbahçe TV’de hem ana haberi hem de çeşitli programları sunuyor.

Güzel sunucu, verdiği bir röportajda kendisini şu sözlerle tanımlamıştı: "Hayallerle ve hedeflerle yaşayan, başarıyla beslenen, hafif melankolik"

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False