Cansu Ateş kimdir? Uyuşturucu madde ile yakalandı..

Cansu Ateş kimdir Uyuşturucu madde ile yakalandı..

Cansu Ateş, uyuşturucu madde ile yakalanmasının ardından araştırılan isim olmaya başlandı. Daha önce de uyuşturucu ile yakalanan Cansu Ateş, erkek arkadaşının hayatını kaybetmesinin ardından uyuşturucu kullanmaya başladığını ifade etmişti. Peki, Cansu Ateş kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler..

Haberin Devamı

Cansu Ateş 24.Best Model Of Turkey 2011 final gecesinin derece alan isimlerden birisidir. "Best Photomodel" kategorisinde öne çıkmıştır. 2011 Best Model'deki çıkışının ardından oyunculuğa adım atmıştır.

Cansu Ateş, Esenler Otogarında uyuşturucu madde ile yakalanmasının ardından gündeme geldi. Uyuşturucu maddeyi Etiler'de bir arkadaşından satın aldığını itiraf eden model, erkek arkadaşının hayatını kaybettiğini ve bu yüzden de zor günler geçirdiği için madde kullandığını söyledi. 2017 yılında da hakkında uyuşturucu madde kullandığı gerekçesiyle dava açılan ve denetim altına alındığı belirlenen Ateş hakkında 'Uyuşturucu madde kullanmak' suçundan dava açıldı. Dava, Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.