GeriHayat Bella Hadid ablası Gigi’yi geçti!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bella Hadid ablası Gigi’yi geçti!

Bella Hadid ablası Gigi’yi geçti!

Bella Hadid, ablası Gigi’nin ardından moda dünyasına adım attı. Bella, kısa sürede aranan isimlerden olmayı başardı. Peki; Gigi Hadid kimdir? İşte detaylar…

Ablası Gigi’nin ardından adım attığı moda dünyasında kısa sürede aranan isimlerin arasına girmeyi başaran Bella Hadid, bir moda sitesi tarafından ‘Yılın Mankeni’ seçildi.

19 yaşındaki Bella, ablası top model Gigi Hadid’le birlikte poz vererek “Aramızda çekişme olmaz” diyerek rekabet etmediklerini açıkladı. Ablası Gigi’nin ardından adım attığı moda dünyasında kısa sürede aranan isimlerin arasına girmeyi başardı.

Gigi Hadid Kimdir

Gigi Hadid kimdir?

Gigi Hadid, 23 Nisan 1995 yılında Los Angeles, Kaliforniya'da dünyaya geldi. Filistinli Mohamed Hadid ve Hollanda asıllı Amerikalı eski model Yolanda Foster'ın kızıdır. Gigi'nin iki küçük kardeşi vardır: kız kardeşi, Bella ve erkek kardeşi, Anwar'dır.Giginin baba taraftan 2 üvey ablası- Marielle ve Alana vardır.Kardeşi Bella da kendisi gibi mankenlik yapıyor.Annesi ve babası 2000 yılında ayrıldılar ve annesi 2011 yılında Kanadalı müzisyen,14 Grammy ödülü kazanmış David Fosterle evlendi.Gigi 2013 yılında 18 yaşında Malibu High School'dan mezun oldu ve aynı zamanda üniversitede voleybol takımının kaptanı ve rekabetçi bir at binicisi olmuştur. Liseden mezun olduktan sonra New York'a taşındı, çalışmalarına ve modellik kariyerine odaklandı. 2013'te The New School'da okudu.

False