GeriHayat Adem Metan kimdir? Adem Metan'ın son durumu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Adem Metan kimdir? Adem Metan'ın son durumu

Adem Metan kimdir? Adem Metan'ın son durumu

Ünlü radyo programcısı ve YouTuber Ahmet Metan Coronavirus'e yakalandı. Öte yandan geçtiğimiz hafta Twitter hesabından yaptığı duyuruda oğullarının koronavirüse yakalandığını açıklayan Adem Metan, takipçilerinden de dua etmelerini istemişti. Adem Metan'ın durumunun ağır geçtiği öğrenildi. Radyo programcısı ve YouTuber Adem Metan’ın Covid-19 testi pozitif çıktı. Ünlü radyocu, Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alındı.Salgını ağır bir şekilde geçiren Metan’ın, virüsten dolayı ciğerlerinde büyük sorun olduğu öğrenildi.

Adem Metan  1987 Yılında Ordu’da doğdu. 2007 yılıyla birlikte çocukluk hayali olan radyoculuk mesleğine başladı.

Kariyeri boyunca Star FM, Radyo 24, Medya FM, Karadeniz FM, Alem FM, Radyo Viva, Best FM ve Radyo D’de yaptığı show programlarıyla dinleyicileriyle buluştu.

Hâlihazırda ise kendi YouTube kanalı üzerinden içerik üretmeye devam ediyor. (Bkz. Adem Metan YouTube Kanalı)

Adem Metan, radyo yayıncılığı yanında bazı yayın kuruluşlarında televizyon programları da gerçekleştirdi.

Yapımcılığını üstlendiği programlarda mizah ve neşe ön planda olmakla birlikte, bir çok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi ve destek verdi. 

Radyo yayın dünyasında birçok meslekî ilklere imza atan Adem Metan, sektörün olumlu gelişimine katkıda bulundu.Bu katkılar nedeniyle çeşitli ödüllere layık görüldü.

Radyo yayınlarıyla birlikte mizahî konuları ele aldığı, çeşitli sahne programlarında Türkiye’nin birçok yerinde tek kişilik gösteriler yaptı.

2011’de ‘Hayata Dair Özlü Sözler‘, 2013’te ‘Senden Bir Parça’, 2014’te ‘Yalnızlığın Sen Tonu’ ve 2015’te ‘Kompo Komik’ isimli dört kitaba imza attı. ‘Yalnızlığın Sen Tonu’ raflarda uzun süre en çok satanlar arasında yer aldı.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False