GeriKelebek Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanında şok eden gelişme!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanında şok eden gelişme!

Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanında şok eden gelişme!
Abone Olgoogle-news

Kanal D'nin bu sezon yayınlanmaya başlayan dizisi Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanını izleyici ile buluşturdu. Salı akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde neler olacak? Zeynep, Hülya'ya tuzak kuruyor. Hayat Şarkısı 12. yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

Hayat Şarkısı dizisi 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Zeynep, Hülya'nın peşini bırakmıyor. Hülya'yı tuzağa düşürmek isteyen Zeynep amacına ulaşıyor. Hülya'nın Can'la birlikte görüntülenmesi ortalığı karıştıracak. Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

Hayat Şarkısı 12. Bölüm Fragmanı yayında! Zeynep, Hülya'nın maskesini düşürebilmek için yeni bir oyun planlıyor! Hülya, Cem ile basında çıkan fotoğraflarından kendisini nasıl kurtaracak? 
 
Hülya, Zeynep'in tuzağına düşüyor; ortalık hiç olmadığı kadar karışıyor!

İŞTE HAYAT ŞARKISI 12. BÖLÜM FRAGMANI

 
 
HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR!
 
Hayat Şarkısı 11. Bölüm Yayında! Hülya, Kerim ile Filiz'in yeniden görüşmeye başladıklarını öğreniyor!

Kerim, tedavi için kliniğe yatan Filiz’in hem masraflarını karşılamakta hem de sağlığını yakından takip etmektedir.

Mahir, Hülya’yı bu yeni gelişmeler hakkında bilgilendirir. Hülya, Kerim’in Filiz’le görüştüğünü, üstelik bebek Mehmet’i görmesine izin vereceğini öğrenince deliye döner ve Filiz’den temelli kurtulma kararı alır.

Zeynep de bu arada Hülya’dan temelli kurtulma planları yapmaktadır. Cem’e bir daire vermesi karşılığı Hülya’ya tuzak kurmasını ister.
 

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu da şöyle:
Yapım : Most Production
Yapımcı : Gül Oğuz
Uygulayıcı Yapımcı : Soner Güven
Genel Koordinatör : Gülay Budak Mercan
Yönetmen : Cem Karcı
Senaryo : Mahinur Ergun
Görüntü Yönetmeni : Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni : Emine İnan
Sanat Yönetmeni : Pınar Yavuz
 
Oyuncular : Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker (Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)
 
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle