GeriKelebek Hasan'dan Hakan'a: İkiyüzlüsün!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hasan'dan Hakan'a: İkiyüzlüsün!

Hasan'dan Hakan'a: İkiyüzlüsün!
refid:29192738-spot ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıt bulduğu ada konseyine Hasan 'ın Hakan hakkında yaptığı açıklamalar damga vurdu. Survivor gönüllüler SMS sıralamasında birinci çıkan Hasan, elenmesini istediği ismi açıklamadan önce Hakan'ı bombaladı.

Hasan Survivor All Star SMS sıralamasında birinci çıktığını öğrendikten sonra Hakan Hatipoğlu ile ilgili yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Elenmesi için adını verdiği Bozok 'u savunan Hasan, olay yaratan kafa atma olayında günahın Hakan'da olduğunu öne sürdü.

'BU BOZOK BAŞKA BOZOK'
'Son dönemde bambaşka bir Bozok tanıdım. Hakan ikiyüzlü. Hakan 'ın sürekli oyunlarda kışkırtmaya yönelik hareketlerini görüyorum. Sürekli bir laf söylemeleri var. Oyun kaybettiğimizde bir bakışı bir sözüyle patlamaya hazır iki karakterimizi ateşliyor. Bizdekilerde haklı değiller ama kışkırtan kişi Hakan ve iki yüzlü bir tutumu var'

Hasandan Hakana: İkiyüzlüsün

HAKAN NE CEVAP VERDİ
Hakan bu sözler üzerine "İki yüzlü olduğumu düşünmüyorum. Oyun içinde hırslı hareketlere kapılıyorum ama ahlaki açıdan yanlış yaptığımı düşünmüyorum. Kendisi takım arkadaşları için kötü gibi tanımlar kullanan kişiyi kaile alamam. Kazanarak cevap versinler kalkıp şiddetle yanıt vermesinler. Bu hareketin savunulacak tarafı yok" karşılığına verdi.

Hasandan Hakana: İkiyüzlüsün

İŞTE O ANLARTURABİ KARİZMAYI 'ÇİZDİRDİ'

Survivor All Star'da yine bir ödül oyunu vardı. Ünlüler ve Gönülller takımı için erzak verilen ödül oyununda kazanan Gönüllüler takımı oldu. Ellerindeki su dolu kovayı engellerden geçtikten sonra düzeneğe boşaltan yarışmacılar yoğun
yağmur altında kozlarını paylaştı.

Kadınların ve erkeklerin karışık oynadığı ödül oyununda Hakan'la Begüm mücadelesi öncesi Turabi, Begüm'ün Hakan'ı yenmesi iyi geyik olur yorumunda bulundu. Turabi söylediği gerçekleşince iyiden iyiye neşelendi. Bir sonraki oyun Turabi ile Serenay arasında oynandı. Bu kez de Turabi oyunu kaybeden taraf olunca ağzını bıçak açmadı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle