Hanım Köylü 11. yeni bölüm fragmanıyla izleyenlerin nefesini kesecek! - İzle

Hanım Köylü 11. yeni bölüm fragmanıyla izleyenlerin nefesini kesecek - İzle

Star TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Hanım Köylü, bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Başladığı günden itibaren eğlencesi bol sahneleriyle insanların ilgisini çeken dizi 11. yeni bölümüyle bomba gibi geliyor. Dizinin yeni bölümünde Koptagel ve Ferit'in kızları gezmeye götürmeleri köyde olay yaratıyor.Ancak gezmekten hoşlanan kadınlar muhtara karşı birlik olur. İşte, Hanım Köylü 11. bölüm fragmanı...

Haberin Devamı

Star TV ekranlarının yeni yaz dizisi Hanım Köylü 11. bölüm fragmanıyla izleyenleri eğlenceye boğacak. Dizinin yayınlanacak olan 11. bölümünde köyde ortalık karışıyor. Koptagel ve Ferit’in kadınları gezmeye götürmesi köyde olay oluyor. Köy halkı Nuriye ninenin de kaybolmasından sonra bütün gözlerini Koptagel ve Ferit'in üzerine çeviriyor. İşte, Hanım Köylü 11. yeni bölüm fragmanıyla sizlerle...

HANIM KÖYLÜ DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK

Koptagel ve Ferit’in kadınları gezmeye götürmesi köyde olay olur. Üstelik Nuriye ninenin kaybolması da bütün okları Koptagel ve Ferit’in üzerine çevirir. Bu olay köyde büyük bir kargaşaya sebep olur. Muhtar haklı çıkmış ve kadınlar köyün dışına çıktığında başlarına olmadık şeyler gelmiştir. Ancak gezmekten hoşlanan kadınlar muhtara karşı birlik olur ve Koptagel ve Ferit’in arkasında dururlar. Kadınların desteğini alan Koptagel ve Ferit olayı daha da ileriye götürür ve bir gezi daha düzenlerler.
Öte yandan köyde geçinmenin derdine düşen Ferit’in aklına Düzgün’ün organik ürünlerini alıp pazarlama fikri gelir. Ancak bunun için Düzgün’ü ikna etmek zorundadır. Düzgün, Ferit’ten hiç hoşlanmadığı için bu oldukça zor olacaktır. Bunun için de bir plan yapan Ferit Düzgün’ü ikna etme konusunda İlkgün’den yardım alır.

Haberin Devamı

Yayın Günü: 11 Temmuz PAZARTESİ
Yayın Saati: 20.00

HANIM KÖYLÜ 11. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Koptagel’in köye gelen minibüsü ve İsmaillerden dayak yemesi köyde bir anda olay olur. Koptagel İsmailleri yargılatmak için elinden geleni yaparken Fikri bu fikre şiddetle karşı çıkar. Fikri’nin İsmailleri savunması herkesi şaşırtır. Öte yandan kadınlar meclisi köyün kurallarını alt üst eden Koptagel’in de yargılanmasını istenmektedir. Bu yargılanma olayından kurtulmaya çalışan Koptagel Köyün kadınlarını minibüse ikna etmek için Ferit’le birlikte bir gezi ayarlarlar. Ferit, bu gezi için İlkgün’den yardım ister. Bu İlkgün ve Ferit’in daha da yakınlaşmasını sağlar. İlkgün, babasının da izniyle köyde bir organizasyon başlatır. Köyün kadınlarını minibüse bindirip gezmeye götüreceklerdir. Köyün muhtarı bu gezintiye kesinlikle karşı çıkmaktadır. Muhtarın karşı çıkmasına karşın Koptagel ve Ferit kadınları gizlice gezmeye götürür. Ancak hayatlarında ilk defa köyün dışına çıkıp gezmeye giden kadınların başlarına gelmeyen kalmaz.