Hanım Köylü dizisinin final bölümü reytinglerde bakın kaçıncı oldu!

Hanım Köylü dizisinin final bölümü reytinglerde bakın kaçıncı oldu

Hanım Köylü dizisi hakkında geçtiğimiz haftalarda flaş bir karar verilmişti. Star TV yönetimi tarafından yayından kaldırılan Hanım Köylü Pazartesi final yaparak ekranlara veda etti. Dizinin final bölümü ile reytingleri salladı. Hanım Köylü, Hayat Sevince Güzel dizisinin ardından reytinglerde ikinci sıraya yerleşti. Dizinin finalinde izleyenlerini şaşırtacak bir de sürpriz vardı.

Haberin Devamı

Hanım Köylü dizisinde Pazartesi günü ekran macerasını sonlandırdı. Star TV'nin eğlenceli dizisi Star TV yönetimi tarafından yayından kaldırıldı. İstanbul’dan gelen Fikri babasından kalan kutuyu açınca şok yaşar. Ancak şok yaşayan sadece Fikri değildir. 13.bölümü ile final yapan dizide bakın başka neler yaşandı.

HANIM KÖYLÜ 13.BÖLÜMDE NELER OLDU?

İlkgün’ün kız kardeşlerine yakalanan Elmas ve Koptagel herşeyden habersiz gizlice kıyacakları nikah için hazırlık yapmaktadırlar. Düzgün kardeşine gönderdiği kızı Gülgün’ün kaçırıldığının öğrenince Gülgün’ün peşine düşer. Bu sırada İstanbul’dan gelen Fikri babasından kalan kutuyu açınca şok yaşar. Ancak şok yaşayan sadece Fikri değildir. Aynı zamanda Reşat da Koptagel ve Elmas arasındaki ilişkiyi öğrenmiştir ve bunun bedeli onun için oldukça ağır olur. Dedenin mirası İlkgün ve Ferit’in de hayatını değiştirmiştir. Ferit için tek bir gerçek vardır. O da İlkgün’e olan aşkı. İlkgün de Ferit’e olan aşkını nihayet herkeslere açıklayabilme cesareti bulur. Ancak hayat, bundan sonra ikisi için de çok farklı olacaktır.

Haberin Devamı

HANIM KÖYLÜ FİNAL BÖLÜMÜNÜ İZLE

HANIM KÖYLÜ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Düzgün’ün İlkgün’ü Koptagel’e vermesi Elmas’ı çılgına çevirir. Aynı zamanda Ferit de sinirlenmiştir. Bu yanlış anlaşılmanın bir an önce giderilmesi gerekmektedir. Ferit ve Koptagel İlkgün’ü değil ürünleri almak istemişlerdir. Ancak Düzgün bayram günü Fikri’yle bu konuyu konuşup kahve içeceğini söylemesi durumu daha da gerginleştirir. Ama bilmediği bir şey vardır o da Fikri’nin köyden kaçıp İstanbul’a gittiğidir. Bunu ayramda öğrenen Düzgün Ferit ve Koptagel’e dedelerinin onlar için bıraktığı kutuyu verir. Bu kutu dedelerinin kendilerine olan mirasıdır ve Düzgün’de emanet olarak durmaktadır. Kutunun içinde ne olduğunu merak eden Koptagel Ferit’e kutuyu açması için baskı yapar. Ancak Ferit babası gelene kadar kutuyu açmamakta kararlıdır.Bayramda Marmaris’e minibüs kaldırıp gezi düzenleyen Koptagel, Elmas’la birlikte kalabalıktan ayrılıp başbaşa Marmaris romantizmi yaşarken başına geleceklerden habersizdir.

Haberin Devamı

HANIM KÖYLÜ FİNALİ MUTLU BİTTİ Mİ?