Hanım Köylü dizisi için flaş bir karar verildi!

Hanım Köylü dizisi için flaş bir karar verildi

Hanım Köylü dizisi için flaş bir karar geldi. Star TV yönetimi pazartesi günleri yayınlanan Hanım Köylü dizisini yayından kaldırdı. Pazartesi günü yayınlanacak 13.bölümü ile ekranlara veda edecek olan Hanım Köylü final bölümü ile ilgili fragman birden yayınlandı.

Haberin Devamı

Hanım Köylü dizisi finale gidiyor. STAR TV'nin yaz dizisi olarak başlayan Hanım Köylü reytinglere yenik düştü. Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 13. bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanan Hanım Köylü dizisinin 13. bölüm final fragmanı ve dahası haberimizde.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Düzgün’ün İlkgün’ü Koptagel’e vermesi Elmas’ı çılgına çevirir. Aynı zamanda Ferit de sinirlenmiştir. Bu yanlış anlaşılmanın bir an önce giderilmesi gerekmektedir. Ferit ve Koptagel İlkgün’ü değil ürünleri almak istemişlerdir. Ancak Düzgün bayram günü Fikri’yle bu konuyu konuşup kahve içeceğini söylemesi durumu daha da gerginleştirir.

Ama bilmediği bir şey vardır o da Fikri’nin köyden kaçıp İstanbul’a gittiğidir. Bunu ayramda öğrenen Düzgün Ferit ve Koptagel’e dedelerinin onlar için bıraktığı kutuyu verir. Bu kutu dedelerinin kendilerine olan mirasıdır ve Düzgün’de emanet olarak durmaktadır. Kutunun içinde ne olduğunu merak eden Koptagel Ferit’e kutuyu açması için baskı yapar. Ancak Ferit babası gelene kadar kutuyu açmamakta kararlıdır.
Bayramda Marmaris’e minibüs kaldırıp gezi düzenleyen Koptagel, Elmas’la birlikte kalabalıktan ayrılıp başbaşa Marmaris romantizmi yaşarken başına geleceklerden habersizdir.

Haberin Devamı

HANIM KÖYLÜ 13. BÖLÜM FİNAL FRAGMANI