Hanım Köylü 9. bölümde işler karıştı!

Hanım Köylü 9. bölümde işler karıştı

Hanım Köylü dizisi bu hafta eğlenceli bir bölüm ile ekranlara geldi. Hanım Köylü 9. bölümde Ferit ile İlkgün'ün arası açılıyor. Star TV'nin sevilen dizisi Hanım Köylü yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin son bölümünde Düzgün ve Fikri'nin arası Ramazan münasebetiyle düzeldi. Peki Hanım Köylü 9. bölümde başka neler yaşandı? İşte Hanım Köylü 9. bölümde meydana gelen olaylar ve dizinin kısa özeti

Haberin Devamı

Hanım Köylü dizisi bu hafta 9. bölüm ile ekranlardaydı. Hanım Köyü 9. bölümünde Ferit ve İlkgün arasında yaşananlar dizinin yayınlanan son bölümüne damga vurdu. Hanım Köylü 9. bölüm yine eğlenceli anlara sahne oldu. Peki Hanım Köylü 9. bölümde başka neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde ekrana gelenler ve Hanım Köylü 9. bölüm kısa özeti

Ferit, İlkgün’ün  yanında yakaladığı Bengisu’yu sonunda  İstanbul’a göndermeyi başarır. Ancak Ferit Bengisu’yu köyden uzaklaştırmak için Buralı İsmail’e İlkgün’le ilgili bir sırrı açıklamak zorunda kalır. Bunu öğrenen İlkgün ise Ferit’e karşı tavır alır. Ferit haklılığını İlkgün’e anlatmak için  bir zaman yaratmaya çalışırken  karavana Cüneyt’i görmeye gelen  Songün’den babasının ve Erol’un evde olmadığını öğrenir. Bunu fırsat bilerek eve İlkgün’ü görmeye giden Ferit, hem kendi babasına hem de Düzgün’e yakalanır. Düzgün ile  Fikri’nin arası ramazan münasebetiyle düzelmiştir. Ancak  Fikri’nin köydeki İsmaillere olan yakınlığı, Düzgün’le arasının tekrar bozulmasına neden olur.

Haberin Devamı

Hanım Köylü 8. bölümde; Ferit İlkgün’ün peşini bırakmamaya kararlıdır. Köyde düzenlenecek olan  ramazan öncesi piknik için hummalı bir hazırlanma süreci başlar. Bu piknikte  İlkgün yemeği Buralı İsmail ile yapacaktır. Ferit bunu engellemek için elinden geleni yapar. Öte yandan  Ferit  bu piknikte babası ile Düzgün’ün arasını iyice yumuşatmak için   çeşitli planlar yapar.  

Öte yandan  İstanbul’a döndü sandığı Bengisu ise İsmaillerin evinde yaşamaya başlamıştır. İsmailler Ferit’i zor durumda bırakmak için evlerine aldıkları Bengisu yüzünden kendileri zor zamanlar  yaşarlar.Koptagel’in  başı ise gerçekten derttedir.  Fikri’nin büyük oğlu yalanı  Koptagel’i zor durumda bırakır.  Bir yandan  Döne’nin  kendisine olan aşırı ilgisi bir yandan  Reşat’ın Elmas’a olan aşırı ilgisi Koptagel’i iyice çileden çıkarır. Ramazan pikniğinde  bir yolunu bulup Reşat’a  unutamayacağı bir ders verir.

HANIM KÖYLÜ 9. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLATIN

Haberle ilgili daha fazlası: