Hanım Köylü 11.son bölümde kadınlar gezmeye çıktı, ortalık karıştı!

Hanım Köylü 11.son bölümde kadınlar gezmeye çıktı, ortalık karıştı

Hanım Köylü bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Star TV'nin eğleneceli dizisi Hanım Köylü'de yine bol bol güldüren sahneler vardı. Koptagel ve Ferit’in kadınları gezmeye götürmesi köyde olay oldu. İşte Hanım Köylü 11.bölümde yaşananlar..

Haberin Devamı

Star TV'nin iddialı dizisi Hanım Köylü yine çok güldürecek bir bölümle ekranlara gelecek. Yayınlanan 11.bölüm fragmanında şaşırtan gelişmeler yaşanıyor. Ferit yeni iş planı için Düzgün'ü ikna etmeye çalışacaktır ama bu hiç de kolay olmayacaktır.

HANIM KÖYLÜ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Koptagel ve Ferit’in kadınları gezmeye götürmesi köyde olay olur. Üstelik Nuriye ninenin kaybolması da bütün okları Koptagel ve Ferit’in üzerine çevirir. Bu olay köyde büyük bir kargaşaya sebep olur. Muhtar haklı çıkmış ve kadınlar köyün dışına çıktığında başlarına olmadık şeyler gelmiştir. Ancak gezmekten hoşlanan kadınlar muhtara karşı birlik olur ve Koptagel ve Ferit’in arkasında dururlar. Kadınların desteğini alan Koptagel ve Ferit olayı daha da ileriye götürür ve bir gezi daha düzenlerler.
Öte yandan köyde geçinmenin derdine düşen Ferit’in aklına Düzgün’ün organik ürünlerini alıp pazarlama fikri gelir. Ancak bunun için Düzgün’ü ikna etmek zorundadır. Düzgün, Ferit’ten hiç hoşlanmadığı için bu oldukça zor olacaktır. Bunun için de bir plan yapan Ferit Düzgün’ü ikna etme konusunda İlkgün’den yardım alır.

Haberin Devamı

HANIM KÖYLÜ SON BÖLÜM İZLE

 

Hanım Köylü 11.son bölümde kadınlar gezmeye çıktı, ortalık karıştı


HANIM KÖYLÜ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Koptagel’in köye gelen minibüsü ve İsmaillerden dayak yemesi köyde bir anda olay olur. Koptagel İsmailleri yargılatmak için elinden geleni yaparken Fikri bu fikre şiddetle karşı çıkar. Fikri’nin İsmailleri savunması herkesi şaşırtır. Öte yandan kadınlar meclisi köyün kurallarını alt üst eden Koptagel’in de yargılanmasını istenmektedir. Bu yargılanma olayından kurtulmaya çalışan Koptagel Köyün kadınlarını minibüse ikna etmek için Ferit’le birlikte bir gezi ayarlarlar. Ferit, bu gezi için İlkgün’den yardım ister. Bu İlkgün ve Ferit’in daha da yakınlaşmasını sağlar. İlkgün, babasının da izniyle köyde bir organizasyon başlatır. Köyün kadınlarını minibüse bindirip gezmeye götüreceklerdir. Köyün muhtarı bu gezintiye kesinlikle karşı çıkmaktadır. Muhtarın karşı çıkmasına karşın Koptagel ve Ferit kadınları gizlice gezmeye götürür. Ancak hayatlarında ilk defa köyün dışına çıkıp gezmeye giden kadınların başlarına gelmeyen kalmaz.

Haberin Devamı


HANIM KÖYLÜ 11.BÖLÜM FRAGMANI!