GeriKelebek Hande Yener Uludağ konserinde ortalığı salladı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hande Yener Uludağ konserinde ortalığı salladı!

Hande Yener Uludağ konserinde ortalığı salladı!

Türkiye’nin en önemli kış turizmi merkezlerinden olan Uludağ’da gerçekleşen Whitefest 2016 Festivali kapsamında sahne alan şarkıcı Hande Yener, inanılmaz bir performans sergileyerek kendisini dinleyenleri coşturdu. Sahnede Yener’e dört dansçı eşlik etti.

Ünlü şarkıcı Hande Yener sahneye beyaz ve iddialı bir kıyafet ile çıkarken sahnede iki saati aşkın süre kaldı. Kendisine eşlik eden dört dansçı ile birlikte sergiledikleri sahne performansı ile eski ve yeni albümünden şarkılar seslendirerek dans etti. Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gelen 1.500 kişi oldu. Yener’ i dinleyenler ona yoğun ilgi gösterdiler.

Sahneye çıkmadan önce basın mensupları ile bir araya gelerek onların sorularını cevaplayan Yener, “Gençlerin talep ettiği bir sanatçı olmak nasıl bir duygu?” sorusuna verdiği cevap ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Hande Yener: “Zamansız bir solist olduğumu düşünüyorum. Yaptığım şarkılar, şovlar ve duruşumla en modern işleri yapmaya çalışıyorum. O yüzden gençleri zaten ilgilendiriyor bu durum. Elimden geldiği kadar yeni nesille yürümeye devam ediyorum.” cevabını verdi. Hande Yener bu cevap ile zamansız biri olduğunu ve kendine çok güvendiğini anlatmış oldu.

Hande Yener Uludağ konserinde ortalığı salladı

Hande Yener kimdir?

Tam ismi Makbule Hande Özyener olan şarkıcı, 12 Ocak 1973 yılında İstanbul’ un Kadıköy semtinde dünyaya geldi. 2000 yılından günümüze kadar popüler olan şarkıcı Hande Yener, Türk Pop Müziği şarkıcısıdır.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False