Güneşin Kızları final olmasın kampanyası!

Güneşin Kızları final olmasın kampanyası

Güneşin Kızları dizisinin yapımcıları tarafından final kararı alınarak resmi Twitter hesabında duyurulmasının ardından, Güneşin Kızları fanları bir Twitter kampanyası başlattı. Detaylar haberimizde…

Haberin Devamı

Televizyon ekranlarından severek izlenen ve her hafta reyting rekorları kıran Güneşin Kızları final kararı aldı. Dizinin yapımcıları bu kararı Güneşin Kızları resmi Twitter hesabından duyurdu. Bu duyurunun ardından dizinin final yapmasını istemeyen fanları, “#GüneşinKızlarıFinalOlmasın” hashtagi ile dizi yapımcılarını final kararından vazgeçirebilmek için bir kampanya başlattı. İşte detaylar…

18 Haziran 2015 tarihinden beri Kanal D'de yayınlanan, dram ve gençlik dizisi olan Güneşin Kızları’nda başrolleri Emre Kınay, Evrim Alasya, Burcu Özberk, Berk Atan, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel ve Miray Akay paylaştığı dizinin yapımcıları final kararı alarak, dizinin resmi twitter sayfasından duyurdu.

Resmi hesap üzerinden yapılan açıklamada “Güneşin Kızları 39. bölümde final yapacaktır. Yayınlandığımız süre boyunca bize destek veren Güneşin Kızları ailesine çok teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Güneşin Kızları final olmasın kampanyası

Haberin Devamı

1 Milyonluk Tweet Rekoru Kırdı!

Sevilen dizinin yapımcılarının final kararının ardından fanları tarafından “#GüneşinKızlarıFinalOlmasın” hashtagi ile düzenlenen twitter kampanyası büyük ilgi görerek 1 milyonluk tweet rekoru kırdı.