GÜLŞEN'İN SAĞLIĞI İYİ DEĞİL

GÜLŞENİN SAĞLIĞI İYİ DEĞİL

Spor hocası Barış Çunguroğlu, son dönemde giderek zayıflayan ve uyarılarına kulak asmayan Gülşen’le yollarını ayırdı: “Böyle giderse anoreksiya olabilir.”

Haberin Devamı

Birçok ünlü ismin spor hocalığını yapan Barış Çunguroğlu, sekiz yıldır birlikte çalıştığı Gülşen’le yollarını ayırdı. Yaptığı diyetle son dönemde giderek zayıflayan ünlü şarkıcının beslenme sorunu yaşadığını öne süren Çunguroğlu, uyarılarını dikkate almazsa Gülşen’in ‘anoreksiya’ hastalığına yakalanabileceğini
söyledi: “Gülşen’le sekiz yıldır çalışıyordum. Dönem dönem koptuğumuz olmuştu ama yollarımız hiç ayrılmamıştı. Son dönemde uyguladığı beslenme şekli kesinlikle benim tavsiyem değildi. Sporcu insan profesyonel beslenir, kendini aç bırakmaz, aksi takdirde istenmeyen sonuçlar doğabilir. Ona ‘Bu beslenme şekliyle artık spor yapamazsın. Senin beslenme problemin var. Birçok insan bu yüzden anoreksiya hastalığına yakalanıyor, senin de böyle olmandan korkuyorum. Acilen normal beslenme koşullarına geri dön’ dedim. Üç hafta önce, kariyerimi göz önüne alarak, bu şartlar altında kendisiyle çalışamayacağımı söyledim.”     

AÇ GEZMİYORUM

Haberin Devamı

Gülşen ise bu iddialara çok kızdığını belirterek " O fotoğraflarda kötü çıkmışım ama sağlığım yerinde. Ben yediklerimi kusmuyorum ya da aç gezmiyorum. Herkes haddini bilsin" dedi.    

Haberle ilgili daha fazlası: