GeriKelebek Fenomen yarışmacısı Serbay Çelikbaş kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenomen yarışmacısı Serbay Çelikbaş kimdir?

Fenomen yarışmacısı Serbay Çelikbaş kimdir?

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan Fenomen yarışmasının, yarışmacılarından biri olan Serbay Çelikbaş kimdir, kaç yaşındadır? Serbay Çelikbaş hakkında bilgiler haberimizde...

Serbay Çelikbaş 1992 yılında İstanbul'da doğdu. Beykent Üniversitesi İngilizce Ekonomi 4.sınıf öğrencisi olan Serbay, aynı zamanda modellik ve oyunculuk yapıyor. Futbol, basketbol, voleybol ve fitness ile uzun yıllar ilgilenmiştir. 

SERBAY ÇELİKBAŞ KİMDİR?

Fenomen yarışmacısı Serbay Çelikbaş kimdir

Tüm türkiye’nin tanıdığı bir oyuncu olmak isteyen Serbay, kendini sanatın başka dallarında da geliştirmeyi amaçlıyor. Fenomen'in, hayatının bir çok alanında, kendisine yol açacağına inanıyor ve bu yüzden yarışmada çok iddialı. ‘’Liderliğimi ilan etmem, lider ilan edilirim’’ diyen Serbay, fenomen’de başı çekeceğine emin.

"FENOMEN" İN YARIŞMASININ KONUSU NEDİR?

Fenomen yarışmacısı Serbay Çelikbaş kimdir

 

Kendilerine güvenen 12 yarışmacı bir yandan sosyal medya takipçilerini arttırmaya çalışırken bir yandan da hafta içi her gün 8 saatlerini geçirecekleri evde hem birbirlerini tanımaya çalışacak hem de kendi içlerinde haftanın “Fenomen”ini seçecekler. Her hafta Fenomen seçilen bir yarışmacı ise büyük ödülün sahibi olacak.

Yarışmacılar ayrıca kendi aralarında elenen kişiyi de oylarıyla belirleyecek. Gitmesi için en çok ismi yazılan kişi, eve ve hayallerine veda edecek. Elenen yarışmacının yerine hiç ekran deneyimi olmayan ya da oyuncu - sunucu gibi tanınmış rakipler de gelebilecek.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False