GeriKelebek Fenomen yarışmacısı Osman Aydın kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenomen yarışmacısı Osman Aydın kimdir?

Fenomen yarışmacısı Osman Aydın kimdir?

TV8'in ilgiyle izlenen programı Fenomen'in yarışmacılarının kim olduğu merak ediliyor. Öykü Serter'in sunuculuğunu yaptığı programın yarışmacısı Osman Aydın kimdir? İşte Osman Aydın kimdir, kaç yaşındadır? Osman Aydın hakkında bilgiler haberimizde...

Osman Aydın 1986 yılında İzmit'te doğdu.İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu, Uluslararası Lojistik Bölümü'nden mezun olduktan sonra, bir süre profosyonel futbol ile uğraşmıştır. Ancak geçirdiği bir sakatlık sonucu kariyerine veda etmek zorunda kalmıştır. Daha sonra çevresinin ısrarıyla modellik ve oyunculuk alanında ilerlemeye karar vermiştir.

OSMAN AYDIN KİMDİR?

Fenomen yarışmacısı Osman Aydın kimdir

Şu anda da bir çok markaya modellik yapan Osman, fenomen olup başarılı bir oyuncu olmayı hedefliyor. Osman Aydın, hayatında en çok insan ilişkilerine dikkat ettiğini söylüyor. Fenomen de herkesin strateji peşinde olacağını düşünen Osman, “benim stratejim özgüvenim, fenomen olmak için de yakışıklı olmak yetmez, çok yakışıklı olmak gerekir” diyor.

"FENOMEN" İN YARIŞMASININ KONUSU NEDİR?

Fenomen yarışmacısı Osman Aydın kimdir

Kendilerine güvenen 12 yarışmacı bir yandan sosyal medya takipçilerini arttırmaya çalışırken bir yandan da hafta içi her gün 8 saatlerini geçirecekleri evde hem birbirlerini tanımaya çalışacak hem de kendi içlerinde haftanın “Fenomen”ini seçecekler. Her hafta Fenomen seçilen bir yarışmacı ise büyük ödülün sahibi olacak.

Yarışmacılar ayrıca kendi aralarında elenen kişiyi de oylarıyla belirleyecek. Gitmesi için en çok ismi yazılan kişi, eve ve hayallerine veda edecek. Elenen yarışmacının yerine hiç ekran deneyimi olmayan ya da oyuncu - sunucu gibi tanınmış rakipler de gelebilecek.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False