GeriKelebek Fenomen yarışmacısı Onur Yüksel kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenomen yarışmacısı Onur Yüksel kimdir?

Fenomen yarışmacısı Onur Yüksel kimdir?

TV8'in ilgiyle izlenen programı Fenomen'in yarışmacılarının kim olduğu merak ediliyor. Öykü Serter'in sunuculuğunu yaptığı programın yarışmacısı Onur Yüksel kimdir? İşte Onur Yüksel hakkında merak ettikleriniz.

Onur Yüksel 1984 yılında, Karabük'te doğmuştur. Memur bir ailenin çocuğu olarak Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra profosyonel basketbol oynamaya başlamıştır. Yaşadığı sakatlık yüzünden üst düzey takımlarda oynarken basketbolu bırakmak zorunda kalmıştır.

ONUR YÜKSEL KİMDİR?

Fenomen yarışmacısı Onur Yüksel kimdir

Oyunculuk ve modellik konusunda aranan bir isim haline gelmiştir. Bir çok markanın reklam yüzü olmuştur. Sert görüntüsü yüzünden bulunduğu ortamlarda ilk başta yanına yaklaşılamadığını söylese de tanıyanların onu çok sıcak bulduğunun altını çiziyor. Onur, popülerlik seviyedeki oyunculuğunu fenomenliğe çıkartmak için fizik ve karakterine güveniyor.

"FENOMEN" İN YARIŞMASININ KONUSU NEDİR?

Fenomen yarışmacısı Onur Yüksel kimdir

Kendilerine güvenen 12 yarışmacı bir yandan sosyal medya takipçilerini arttırmaya çalışırken bir yandan da hafta içi her gün 8 saatlerini geçirecekleri evde hem birbirlerini tanımaya çalışacak hem de kendi içlerinde haftanın “Fenomen”ini seçecekler. Her hafta Fenomen seçilen bir yarışmacı ise büyük ödülün sahibi olacak.

Yarışmacılar ayrıca kendi aralarında elenen kişiyi de oylarıyla belirleyecek. Gitmesi için en çok ismi yazılan kişi, eve ve hayallerine veda edecek. Elenen yarışmacının yerine hiç ekran deneyimi olmayan ya da oyuncu - sunucu gibi tanınmış rakipler de gelebilecek.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False