GeriKelebek Et yemekle pedofili aynı şey
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Et yemekle pedofili aynı şey

Et yemekle pedofili aynı şey
refid:25507609 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

İngiliz müzisyen ve sıkı bir vejetaryen olan Morrisey fan sitesinden hayranlarının sorularını cevaplarken et yemeyi pedofiliye, mezbahaları Auschwitz'e benzetti.

Radikal'in haberine göre; Tarihe sadece müziğiyle değil protest tavırları, özellikle de hayvan ürünlerinin tüketilmesine karşı sert ve kararlı duruşuyla da iz bırakan İngiliz şarkıcı Morrisey et yemenin pedofiliyle aynı şey olduğunu söyledi.

Çocukluğundan beri vejetaryen olan, et tüketimine karşı şarkılar yapan ve konserlerinde kullandığı görüntülerde hayvanların nasıl ve ne şartlarda kesildiğini sık sık gösteren Morrisey’in son açıklamaları fan sitesindeki soru-cevap oturumundan.

Morrisey, Matthew adlı hayranının ‘et yemeyi nasıl bıraktığına’ dair sorusuna cevaben şunları yazdı: “YouTube’a erişimin varsa, et endüstrisinin sizin görmenizi istemediği görüntüleri izleyebilirsiniz. Bu görüntüler sizi etkilemezse muhtemelen taştan bir insansınızdır. Hayvan eti yemekle pedofili arasında bir fark göremiyorum. İkisinde de tecavüz, şiddet ve cinayet var. Canlıları yiyen biriyle tanıştığım zaman , ondan uzaklaşıyorum. Bir gece kulübünde birisi gelip size ‘Merhaba. Ben kan akıtmayı, gırtlak kesmeyi ve öldürmeyi seviyorum’ dese herhalde o insana telefonunuzu vermezdiniz.”

Müzisyen, başka bir hayranı olan Paddy’nin “Hayatınızda sizi en çok gururlandıran başarınız hangisi?” sorusunu da “Bir sürü insan, benim anlattığım bir şeyler nedeniyle et yemeyi bıraktığını söyledi. Bundan daha iyisi olamazdı. Eğer mezbahaların gerekliliğine inanıyorsanız, o halde Auschwitz’i de desteklemelisiniz. Arada bir fark yok” cümleleriyle yanıtladı.

Morrisey’in yazdığı bir diğer cümle de çarpıcıydı: “Jamie ‘Orrible’ (Yıldız şefin Oliver olan soyadını, bir kelime oyunuyla İngilizce’de ‘korkunç’ anlamına gelen ‘horrible’ sözcüğüne benzeterek) etin bu kadar lezzetli olduğuna eminse neden çocuklarından birini mikrodalgaya atmıyor?”

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle