GeriKelebek Eser West kimdir? Survivor Eser kaç yaşında?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eser West kimdir? Survivor Eser kaç yaşında?

Eser West kimdir? Survivor Eser kaç yaşında?

Eser West, Survivor 2017’inin ilk eleme adaylarının biri oldu. Gerek performansı gerekse diğer isimlerle kurduğu yakın ilişkilerle dikkat çeken Eser West'in ilk haftadan eleme potasında olması, hem yarışmacıları hem de ekran başındakileri şaşırttı. Yakın arkadaşı Ogeday'ın oyuyla sms oylamasına kalan Eser West'in yarışmaya devam edip edemeyeceği kısa süre sonra belli olacak. Peki, Eser West kimdir, kaç yaşında?

Eser West, Survivor 2017'nin en dikkat çeken isimlerinden biri olmayı başardı. Gönüllüler takımının tanıdık simalarından olan yarışmacı, gerek ıssız adadaki performansıyla gerekse adadaki diğer isimlerle yaşadığı diyaloglarla adından söz ettirdi. Peki, Kısmetse Olur isimli evlilik programıyla yıldızı parlayan Survivor yeni sezon yarışmacısı Eser West kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2017 gerek Ünlüler gerekse Gönüllüler takımıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Farklı formatıyla dikkat çeken yarışmanın en popüler isimlerinden biri Eser West oldu. Gönüllüler takımında yer almasına rağmen tanıdık simalardan olan Eser West, daha ilk bölümden şaşırtıcı bir performansa imza attı. Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’un damat adayı olarak izleyici karşısına çıkan Eser West, ıssız adanın koşullarına kısa sürede uyum sağladı. Özellikle Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu İlhan Mansız ile yarıştığı sahneler ve ilk dokunulmazlık oyununda verdiği tepkiyle herkesi şok şaşırttı. Peki, Eser West kimdir, kaç yaşında, ne işle uğraşıyor? İşte hakkında merak edilenler!

Aksanından yabancı bir ülkede yaşadığı anlaşılan Eser West, 1990 yılında ABD’de doğdu. La Guardia Communitiy College Üniversitesi'nde eğitim hayatını tamamlayan Eser West, Türkiye’ye geldikten sonra asıl mesleği olan İngilizce öğretmenliğine ara verdi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’a katıldı ve programın devam ettiği tarihlerde Hande Yener’in Mor isim şarkısının klibinde oynadı. Kısmetse Olur’da tanıştığı Cansel Çördük ile uzun soluklu bir ilişkisi olan Eser West'in klipteki bir sahnede Hande Yener'in kucağına oturması ise şaşkınlık yarattı. Programın finalinde halk oyuyla birinci seçilen Eser West – Cansel Çördük çifti ödül için evlenme şartını kabul etmeyerek büyük ödülü 2. çifte devretti. 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False