Eğlenceye ara verdim

Eğlenceye ara verdim

Pop müziğini güçlü yorumcusu Levent Yüksel, "Kadın Şarkıları" adlı albümünün ikinci klibini, daha önce Superstar Ajda Pekkan tarafından seslendirilen "Ya Sonra" isimli şarkısına çekti. Oyuncu olmak istediğini söyleyen Yüksel, “Herkes, tabii çekeriz diyor fakat kimse hadi çekelim demiyor” diye konuştu.

Pop müziğini güçlü yorumcusu Levent Yüksel, "Kadın Şarkıları" adlı albümünün ikinci klibini, "Ya Sonra" isimli şarkısına çekti. Galata Köprüsü, Sultanahmet gibi tarihi mekanlarda kullanıldığı çekimler geçtiğimiz gün Arnavutköy iskelesinde başladı. Çekim arasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yüksel, en büyük hayalinin oyunculuk yapmak olduğunu söyledi. “Ben şarkıcıyım, bütün planlarım bu yönde ama oyunculukta olursa güzel olur” diyen Yüksel, “Dizilerde oynamayı çok istiyorum ama oynatmıyorlar. Hayallerim gerçekleşmiş olur. Sinan Çetin’den Fatih Akın’a kadar herkes, “Tabii ki neden olmasın” diyor fakat kimse “Hadi çekelim” demiyor” dedi.

Eğlenceye ara verdim
Eğlenceye ara verdim

İki senelik bir aradan sonra çıkardığı “Kadın Şarkıları” albümüyle oldukça beğenilen Levent Yüksel, “Şimdilik eğlenmeye ara verdim. Zaten iki senedir yatıyordum. Acayip bir talep ver. Çeşitli yerlerde konserlerim olacak. Onların üzerinde yoğunlaşıyorum” dedi. 19 Ağustos’ta Aşkın Nur Yengi ile birlikte Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verecek olan Yüksel, “Menejerlerim Aşkın Nur Yengi ile sahne almak ister misin dedi. Bende seve seve kabul ettim” diye konuştu. Hayatında birinin olduğunu söyleyen Levent Yüksel, “Hayatımda önemli bir insan var ama şuanda evlenmeyi düşünmüyoruz. Zamana bıraktım her şeyi” dedi

 

 

 

Haberin Devamı

 

 

Haberle ilgili daha fazlası: