Efsane yeniden

Güncelleme Tarihi:

Efsane yeniden
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 13, 2007 17:24

Salon: Turkcell Kuruçeşme Arena
Tarihler: 17.08.2007~17.08.2007-21:00:00
17 Ağustos Cuma, 21:00
Telefon: www.turkcellkurucesmearena.com
Adres: Muallim Naci Cad. No:60 Kuruçeşme
İlçe: Kuruçeşme
Ücret: Ön Bloklar: 66 YTL - Tribün: 56 YTL
Nereden Alırım: Biletix Satış Noktaları, Biletix Çağrı Merkezi: 0216 454 15 55, www.biletix.com ve Turkcell Kuruçeşme Arena

HİSSELİ HARİKALAR KUMPANYASI BKM ve Bonus Card işbirliği ile geri döndü! Haldun Dormen’in yazıp yönettiği müzikalin, şarkı sözleri Çiğdem Talu’ya, besteleri Melih Kibar’a ait. HİSSELİ HARİKALAR KUMPANYASI, Haldun Dormen yönetiminde ve Bonus Card sponsorluğunda seyirciyle buluşuyor.

HİSSELİ HARİKALAR KUMPANYASI’nın yeniden perdelerini açması amacı ile düzenlenen basın toplantısında başta Haldun Dormen olmak üzere efsane kadrodan Erol Evgin, Kartal Kaan ve Ayşen Gruda yer aldı. Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Bilge ise yaptığı konuşmada “Bonus Card, hayata keyif katan sponsorluklarıyla, ekonominin ve bankacılığın gülen yüzü haline geldi. Bu kez de Hisseli Harikalar Kumpanyası gibi keyifli bir çalışmaya sponsor olarak, Türkiye’nin farklı illerinde müzikali izleyenlerin yüzüne birer tebessüm hediye etmeyi amaçlıyoruz.” dedi.

Bonus Card sahiplerinin %20 indirim fırsatı ile seyredebilecekleri unutulmaz müzikal Türkiye turnesi ile sanatseverlerle buluşacak.

Müzikal, ilk olarak 1979 yılında Egemen Bostancı’nın yapımcılığında Şan Sineması’nda seyirciyle buluşmuştu. 1982 yılına kadar Türkiye’nin dört bir yanında 600’ ü aşkın temsil gerçekleştiren müzikalde, Erol Evgin, Nevra Serezli, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Mehmet Ali Erbil, Turgut Boralı ve İlyas Salman rol almışlardı. 40 Kişilik kadrosu, kostümleri, dekorları ve müzikleri ile zamanının en büyük prodüksiyonu olan Hisseli Harikalar Kumpanyası, sahnelendiği sürece manşetlerden inmemişti.

Müzikalin, BKM’nin yapımcılığında hazırlanan 2007 versiyonunda da Erol Evgin başrolde. Evgin’e Ayça Varlıel eşlik ediyor. Hisseli Harikalar Kumpanyası 2007’nin kadrosu şöyle devam ediyor: Ayşen Gruda, Ruhsar Öcal, Kartal Kaan, Nuri Gökaşan, Selahattin Taşdöğen, Umut Kurt, Nazlı Tosunoğlu ve Ezgi Mola.
Hisseli Harikalar Kumpanyası Hakkında...
HİSSELİ HARİKALAR KUMPANYASI’nın dekorunu Osman Şengezer; kostümlerini Güler Yiğit ve Osman Şengezer hazırlıyor. Müzikal, yıllar önce olduğu gibi yine dev bir prodüksiyon olarak sahneye taşınıyor. Erol Evgin’le 10 yıldır birlikte çalışan Firuz İsmailov, hem piyano çalıyor hem de orkestrayı yönetiyor. Müzikalin orijinal hali korunarak, güncellendiği 2007 versiyonunda oyuncular, dansçılar, orkestra ve teknik ekip ile birlikte yaklaşık 50 kişilik bir kadro görev alıyor.
Müzikal, Anadolu’daki bir çadır tiyatrosunda geçiyor. Hisseli Harikalar Kumpanyasının assolisti, büyük bir gazinoya transfer olunca, acil olarak bir assolist bulunması gerekir. Ve kadrodan bir şanslı seçilir! Ancak kumpanyanın gösteri yaptığı köyün ağası da yeni assoliste aşık olur. Ve işler karışır!

HİSSELİ HARİKALAR KUMPANYASI KADROSU:
HALDUN DORMEN, EROL EVGİN, AYÇA VARLIEL, KARTAL KAAN, AYŞEN GRUDA, RUHSAR ÖCAL, NAZLI TOSUNOĞLU, NURİ GÖKAŞAN, UMUT KURT, METİN KEÇECİ, ETHEL MULANİS ARAF, PELİN ÖZTEKİN, JİNET BAHAR, BARIŞ BERKER, EZGİ MOLA, CEM AKKAŞ, NEVİN ÖZLEM

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!