GeriKelebek Ebru Şancı ve Alparslan Öztürk çifti ikiz bebek bekliyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ebru Şancı ve Alparslan Öztürk çifti ikiz bebek bekliyor!

Ebru Şancı ve Alparslan Öztürk çifti ikiz bebek bekliyor!
Abone Olgoogle-news

Eski manken Ebru Şancı ve futbolcu Alparslan Öztürk geçen yıl Eylül ayında Belçika’ da evlenmişti. Mutlu bir evlilik yaşayan çiftin mutluluğu bebek haberi ile katlandı. Üstelik bir değil iki bebek.

Dört aylık hamile olan eski manken Ebru Şancı, ikiz bebeklerinin sağlığı için işlerini iptal etti. Gelinlik tasarımı ile uğraşan Şancı, Dubai’de gerçekleşecek olan gelinlik fuarına katılmak için hazırlık yapıyordu. Hazırlıkların tamamlanmış olmasına rağmen Şancı’ nın doktoru, onun bu fuara katılmasını riskli buldu. Doktorunun bu kararını dikkate alan anne adayı, fuara katılmama kararı aldı.

Bu kararını Instagram hesabında eşiyle birlikte çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşırken düştüğü notu ile açıkladı. Notta: “Doktorum Dubai’ deki gelinlik fuarına gitmemi riskli gördüğü için bütün hazırlıklarım bittiği halde , ikizler daha önemli oldukları için gitmemeye karar verdim.” yazıyordu.

Ebru Şancı ve Alparslan Öztürk çifti ikiz bebek bekliyor

 

Ebru Şancı’nın bebeklerine daha dünyaya gelmeden hayatının en kıymetli varlıkları olduğunu belli etmesi dikkat çekiyor.

Ebru Şancı Kimdir?

Eski model Ebru Şancı, 31 Ağustos 1983 yılında İstanbul’ da dünyaya geldi. Güzelliği ile dikkat çeken Şancı, henüz 16 yaşındayken model olarak podyumlarda yer almaya başlamıştı. 18 yaşındayken bir güzellik yarışmasına katılarak güzelliğini tescilledi. Şu an futbolcu eşi Alparslan Öztürk ile birlikte ikiz bebeklerini bekliyor.

False